banner1322
x

Egepen Deceuninck’ten kusursuz ses yalıtımlı çözümler

PVC üretimindeki başarısıyla öne çıkan Egepen Deceuninck, kusursuz ses yalıtımı sunuyor. Şehrin gürültüsünü ortadan kaldırarak sessiz ve huzurlu mekanlar yaratan firma, kalitesiyle öne çıkıyor.

Egepen Deceuninck’ten kusursuz ses yalıtımlı çözümler
Enerji Zirvesi

Şehirde artan yapılaşma beraberinde daha fazla gürültüyü de getiriyor. 
Şehirde yaşanan bu gürültünün sonucunda insanların üzerindeki yarattığı yorgunluk ve psikolojik rahatsızlıklar da artıyor. Bu sebeple gürültüyle mücadelede önlemler almak önemli. Bu mücadele de ise mekanlardaki ses geçirgenliğini ortadan kaldırmak için de doğru PVC pencere seçimi önemli bir kriter olarak karşımıza çıkıyor. PVC sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, ses yalıtımında üstün performans sunan ürünleriyle şehrin gürültüsünü anında kesmesiyle kullanıcısına avantaj sunuyor. Emniyetli ve dayanıklı yapısıyla PVC’lerde uzun ömür sağlayan marka, doğadan esinlenen 14 farklı renk seçeneği ve ürün çeşitleriyle tüm mekanlara uyum ve estetik katıyor. Kullanıcılara da sessiz ve huzurlu mekanların tadını çıkarmak kalıyor. 

SES YALITIMINDA ULUSLARARASI DERECE ALDI

Ses yalıtımındaki üstünlüğünü uluslararası arenada da kanıtlayan Egepen Deceuninck ,yalıtım sektöründe ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla kurulan ve ürünleri araştıran, raporlandıran ve sertifikalandıran IFT Rosenheim, Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemleri’ni test ederek başarısını arttırdı. Bu test sonucuna göre, Legend Sistemleri ses yalıtımında Türkiye’nin en etkili ürünü seçildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 18:27
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını