banner1112
x

Egepen Deceuninck’ten Kayseri’de montaj eğitimi

Egepen Deceuninck, 12 Kasım Perşembe tarihinde Kayseri’deki bayileriyle Holiday Inn Otel’inde Montaj Eğitimi için buluştu.

Egepen Deceuninck’ten Kayseri’de montaj eğitimi
Endüstri 40 Zirvesi

PVC profil sektöründeki başarıları ile ismini duyuran Egepen Deceuninck, yılın son ayını farklı illerde gerçekleştirdiği montaj eğitimleriyle dolu dolu geçiriyor.  12 Kasım Perşembe tarihinde Kayseri’deki bayileriyle bir araya gelen markanın montaj eğitiminde 120 kişi katılım gerçekleştirdi.

DOĞRU MONTAJIN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKTİ

Doğru montajın nasıl yapılması gerektiğine, montajda karşılaşılabilecek problemlere ve bu problemlerin çözüm önerilerine değinilen toplantıda, profillerin her ne kadar kaliteli olsalar dahi doğru işçilik ve montaj ile birleşmeden yüksek performans gösteremeyeceğine vurgu yapıldı.   

Bayileriyle yaptıkları eğitimlerinden mutlu olduklarını ifade eden Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, ilklerin öncüsü olmanın yaşattığı yolda bayilerilerinin varlığı ve desteğiyle verdiği güce teşekkür etti. Özen, markalarının vermiş olduğu eğitimler, teknolojiye yaptığı yatırımlar, AR-GE çalışmaları, kalite anlayışının yanı sıra sürdürülebilirlik politikalarıyla da ülkemizde PVC sektörünün nabzını tutmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 08:47
YORUM EKLE

Radyo

Vefa

Dergiler