banner1322
x

EGEPEN DECEUNINCK YENİ ÜRÜNLERİNİ HATAY’DA ALT BAYİLERİ İLE BULUŞTURDU

PVC profil sektöründe ilklerin öncüsü olan Egepen Deceuninck, yeni serilerini 14 Haziran 2022 tarihlerinde Hatay Anemon Otel’de alt bayilerine tanıttı. Sektörle ilgili güncel konuların da konuşulduğu toplantıda, Legend Art ve Slimslide Sürme Sistemi ile ilgili detaylar anlatıldı.

EGEPEN DECEUNINCK YENİ ÜRÜNLERİNİ HATAY’DA ALT BAYİLERİ İLE BULUŞTURDU
Endüstri 40 Zirvesi

Profesyonel teknik ekip ve uzman çalışanları ile dünyanın en büyük ilk 3 PVC üreticisinden biri olan Egepen Deceuninck, yoğun AR-GE çalışmaları sonucunda üretip, ‘efsane sanat’ olarak zarif tasarım ve üstün performansı ile öne çıkan Legend Art’ı ve eşiksiz sürme sistemi olan Slimslide Sürme Sistemi’ni Hatay’da alt bayilerine tanıttı. 14 Haziran tarihinde gerçekleşen toplantıda, özel olarak tasarlanan stantta bayilerimiz, yeni serileri deneyimlediler. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı toplantı, düzenlenen akşam yemeği ile son buldu.

KUSURSUZ İZOLASYON VE YÜKSEK PERFORMANSI İLE LEGEND ART

Toplantıya ilişkin konuşan Genel Müdür Yardımcısı Tamer Özen “Konusunda rakipsiz olan Legend Art ile ses ve ısı yalıtımında yine en iyisine ulaştık. Hayat kalitesini arttırmanın yanı sıra estetik ve zarif görünüm de dikkat ettiğimiz hedefler arasında. Kusursuz izolasyon ve yüksek performans ile Legend Art’ı kullanıcıların beğenisine sunduk. Bizler, müşteri memnuniyetini en üst sıralarda tutuyor ve tarafımıza iletilen her bir geri dönüşü büyük titizlikle değerlendiriyoruz. Bu kapsamda hem üretiyor, hem de doğayı koruyoruz. Başta müşterilerimiz olmak üzere toplantıya katılan bayilerimiz ve ustalarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz” ifadesini kullandı.

    

YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını