banner1339
x

EGEPEN DECEUNINCK YENİ ÜRÜNLERİNİ ALT BAYİLERİNE TANITMAYA DEVAM EDİYOR

Egepen Deceuninck, zarif tasarım ve üstün performansı ile öne çıkan yeni serilerini Türkiye’deki alt bayilerine tanıtmaya tüm hızıyla devam ediyor.

EGEPEN DECEUNINCK YENİ ÜRÜNLERİNİ ALT BAYİLERİNE TANITMAYA DEVAM EDİYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Egepen Deceuninck, zarif tasarım ve üstün performansı ile öne çıkan yeni serileri Legend Art ve eşiksiz sürme sistemi olan Slimslide Sürme Sistemi’nin tanıtımlarına 16  Haziran 2022’de Adana Hilton Otel’de başladı. Adana ve çevre illerdeki alt bayilerin ve ustaların katılımı ile gerçekleşen toplantıda tüm katılımcılar, ürünlerin özel olarak tanıtıldığı stantta yeni serileri deneyimlediler. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı toplantı, düzenlenen akşam yemeği ile son buldu.

LEGEND ART VE SLIMSLIDE SÜRME SİSTEMİ

Toplantıya ilişkin konuşan Genel Müdür Yardımcısı Tamer Özen, “Adana ve çevresinde bulunan alt bayilerimiz ve diğer iş ortaklarımız ile  gerçekleştirdiğimiz bu  toplantıdan oldukça memnunuz. Ses ve ısı yalıtımı konusunda rakipsiz olan Legend Art ve Slimslide Sürme Sistemi’mizi, sizlerle paylaşmaktan dolayı gururluyuz. İlklerin öncüsü olmanın yaşattığı yolda bayilerimizin varlığı ve desteğiyle verdiği güce teşekkür ediyorum. Egepen Deceuninck; teknolojiye yaptığı yatırımlar, AR-GE çalışmaları, kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile yeni ürünler çıkartarak Türkiye’de PVC sektörünün nabzını tutmaya devam edecektir” dedi. 
    

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2022, 14:51
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını