EGEPEN DECEUNINCK YENİ SERİSİ LEGENDART’I SATIŞA SUNDU

PVC profil sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, zarif tasarımın üstün performans ile buluştuğu yeni serisi LegendArt’ı satışa sundu.

EGEPEN DECEUNINCK YENİ SERİSİ LEGENDART’I SATIŞA SUNDU
Robot Zirvesi

LegendArt Pencere ve Kapı Sistemleri, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş keskin ve mükemmel tasarımıyla mekanlarınızın tarzına uyum sağlayarak şıklığı ön plana çıkartıyor. Keskin ve zarif çizgileri ile mekanların mimarisiyle ve dekorasyonuyla uyum içinde olan, akustik yalıtımı ve statik güç özelliği ile yalıtım konusunda bütçenize büyük bir fayda sağlayan LegenArt, sınırsız renk seçeneği de sunuyor. 
70 mm genişliği, 5 odacıklı yapısı ile mükemmel bir ısı yalıtımına sahip olan LegendArt Sistem, ısı yalıtımında 0,9 W / m² K'nin altında performans sunmaktadır. Rüzgârın fazla olduğu bölgelerde bile, statik orta kayıt ve cephe profilleri ile en uygun çözüm olmaktadır.

LEGENDART İLE ZARİF TASARIM MÜKEMMEL PERFORMANS İLE BULUŞUYOR

Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer Özen, ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck olarak yeni ürünülerini tüketicilere sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, "Bizler her zaman daha iyiyi üretmeye ve tasarlamaya devam edeceğiz. Sektörümüze damga vurması hedeflenen yeni ürünümüz LegendArt ile Egepen Deceuninck, her zamanki gibi adından başarı ile söz ettirmeye devam edecek" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2022, 14:13
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını