banner1322
x

Egepen Deceuninck profesyonellerle Adana’da buluştu

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, 5 Nisan’da Adana Sheraton Grand Hotel’de profesyonellerle buluştu. Pencere sektörünün gündemde yer alan konuların ele alındığı toplantıda, firmanın bayileri Legend ve Legend Sürme Sistemi’nin mükemmel yalıtımına tanık oldu.

Egepen Deceuninck profesyonellerle Adana’da buluştu
Endüstri 40 Zirvesi

PVC profil sektörünün öncüsü Egepen Deceuninck, 2019 yılında da profesyonel kesim toplantılarına tüm hızıyla devam ediyor. Egepen Deceuninck bayisi olan Efer yapı öncülüğünde yapılan toplantıda, PVC sektöründeki son gelişmeler, güncel sorunlar, Egepen Deceuninck ürün ve hizmetleri ele alındı. Yaklaşık 80 kişinin katıldığı buluşmada, profesyoneller Legend ve Legend Sürme Sistemi’nin yüksek performansa sahip yalıtım özelliğini deneyimlediler. Toplantı, akşam yemeği ile son buldu.  

Toplantıda açıklamada bulunan Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, “Adana ’da bulunan sektör profesyonelleriyle gerçekleştirdiğimiz iş birliğinden oldukça mutluyuz. İlklerin öncüsü olmanın yaşattığı yolda bayilerimizin varlığı ve desteğiyle verdiği güce teşekkür ediyorum. Ses ve ısı yalıtımı alanında rakibi olmayan Legend ve Legend Sürme Sistemimizin üstün yalıtım özelliğini sizlerle paylaşmaktan dolayı gururluyuz” dedi.
 
 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 18:50
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını