banner734
x

E.C.A. Proteus Premix kombiler ile daha enerji tüketimi

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., oda termostatı aracılığıyla cep telefonundan kumanda edilebilen Proteus Premix kombi ile kullanıcısına beş yıl garanti sözü veriyor. Ergonomik tasarımın yanı sıra düşük atık gaz emisyonu ve enerji verimli sirkülasyon pompası ile daha az enerji tüketiminin yolunu açan Proteus Premix, ErP yönetmenliğine uygun, A enerji verimlilik sınıfıyla sürdürülebilir dünyaya katkı sağlıyor.

E.C.A. Proteus Premix kombiler ile daha enerji tüketimi
Endüstrideara

Sektörde E.C.A. markalı ısıtma ve soğutma ürünleriyle faaliyet gösteren Emas Makina, 25 Temmuz – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında ilk çalıştırması yapılan Proteus Premix kombilerde kullanıcısına 5 yıl garanti sözü veriyor. 

DAHA AZ ENERJİ TÜKETİMİ, MİNİMAL TASARIM...

ErP yönetmenliğine uygun, A enerji verimlilik sınıfıyla kullanıcısına yüksek tasarruf sağlamanın ötesinde küçük boyutlarıyla da az yer kaplayan Proteus Premix,  teknolojisiyle kullanıcısına sabit sıcaklıkta su alma imkanı sunuyor. Ayrıca Proteus Premix, daha az enerji tüketimiyle tasarruf sağlarken, periyodik bakım dönemlerini hatırlatan bakım hatırlatıcı modu ile de kullanım kolaylığı sağlıyor. Donmalara karşı kombiyi, tesisat suyunun sirkülasyonunu sağlayarak da tesisatı koruyan otomatik By-Pass sistemiyle olası kötü senaryoların önüne geçen Proteus Premix,  sessiz çalışma özelliği ile öne çıkıyor. Proteus Premix kombi, servis ve bakım kolaylığı sağlayan minimal tasarımıyla da beğeni kazanıyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 18:23
YORUM EKLE

NEA

Markaküpü

Dergiler
Partnerler