banner1322
x

E.C.A. MYRA SERİSİ İLE YAŞAM ALANLARINA RENK GELİYOR

Farklı kullanıcı alışkanlıklarına uygun ürünlerle renk ve tasarım anlamında yeniliklere imza atan E.C.A., Myra Serisi ile kullanım deneyimini özgürleştiriyor. Modern çizgilerle donatılan yapısını kırmızı, beyaz, mat beyaz, bej ve siyah renklerle canlandıran Myra, bulunduğu alana estetik katkı sağlıyor.

E.C.A. MYRA SERİSİ İLE YAŞAM ALANLARINA RENK GELİYOR
Endüstrideara

Günün şartlarına en uygun teknolojiyle donattığı ürünlerle kullanıcı deneyimini özgürleştiren E.C.A., geniş ürün gamına sahip armatür serileriyle farklı beklentilere kapsamlı şekilde cevap veriyor. Özgün tasarımıyla dikkat çeken E.C.A. Myra Serisi; kırmızı, beyaz, mat beyaz, bej ve siyah renk alternatifleriyle farklı beğeni tarzlarına hitap ederken bulunduğu alanı farklı bir kimliğe bürüyor.

FARKLI RENK SEÇENEKLERİYLE YAŞAM ALANLARI DAHA CANLI

Renk gamı sayesinde yaşam alanlarını zarif bir görünüme kavuşturan Myra Serisi, bulunduğu ortamın aurasını değiştiriyor. Krom detaylarla mekanlara modern bir hava katan seri; kırmızı, beyaz, mat beyaz, bej ve siyah renk seçeneğiyle kişiselleştirilmiş alanlar yaratıyor. Seri, E.C.A. Touch dokunmatik özelliğine sahip modelleriyle suyun daha verimli kullanımını da mümkün kılıyor. Dokunmatik özellik sayesinde ürün kolu, açık konumdayken bataryaya temas edilerek tek bir dokunuşla su akışı sağlanıp durdurulabiliyor. Ürün yüzeyine yapılan tek dokunuşla açma kapama gerçekleştirilebilirken minimum temas ile maksimum hijyen sağlıyor.

HYGIENE PLUS TEKNOLOJİSİ İLE TEMİZLİK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Türkiye’de ilk kez E.C.A. armatürlerinde uygulanan Hygiene Plus özelliğine sahip olan Myra’nın yüzeyi kir tutmuyor. Böylece banyolardaki temizlik zahmetsizce yapılarak uzun süreli hijyenik koruma sağlanıyor. Herhangi bir kimyasal kullanmaksızın yalnızca su, sabun ve pamuklu bez ile yapılan temizlik sayesinde ürün yüzeyi hijyenik hale geliyor. Dünyanın en önemli tasarım yarışmaları arasında yer alan A’Design Award ve German Design Award yarışmalarında aldığı ödüllerle başarısını gözler önüne seren Mrya, günümüz modern mekanlarına tam uyum sağlıyor. 
 
 
 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2022, 18:08
YORUM EKLE

Legend Art

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını