banner1322
x

DYO, 2 YILDA 233 OKULA BOYA DESTEĞİ VERDİ

Türk boya sektörünün öncü ve en köklü yerli boya üreticisi DYO, geleceğin mimarı olan çocuklara yatırım yapmaya devam ediyor.

DYO, 2 YILDA 233 OKULA BOYA DESTEĞİ VERDİ
Robot Zirvesi

İnsana ve yaşam alanlarına kattığı değeri kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle geleceğe aktarmayı amaçlayan DYO, “Yarınlar İçin Değer” projesi kapsamındaki “Okullara Değer” girişimi ile okullara olan desteğini sürdürdü.

Eğitimden kültür ve sanata, spordan çevreye kadar farklı alanlarda geliştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle Türkiye’nin geleceğine katkı sağlamayı hedefleyen DYO, ülkemizin yedi bölgesinde eğitim veren ilk, orta ve lise seviyesindeki okullara boya yardımı gerçekleştirdi.

ÖĞRENCİLERİN RENKLİ VE TEMİZ OKULLARDA EĞİTİM GÖRMESİNE KATKIDA BULUNDU

Öğrencilerin daha uygun koşullarda, daha yüksek motivasyonla ders yapabilmelerine katkı sağlamayı amaçlayan DYO, okulların açık ve kapalı olduğu tüm dönemlerde boya desteğini aralıksız sürdürerek öğrencilerin yenilenen, renkli ve temiz okullarda eğitim görmesine katkıda bulundu.


Bu kapsamda iki yılda toplam 233 okula boya yardımı gerçekleştirerek, okulların yenilenmesine yardımcı oldu.
Sürdürülebilirlik uygulamalarıyla yarınlar için değer oluşturan DYO, daha iyi bir gelecek için tüm gücüyle çalışmalarına devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2022, 11:53
YORUM EKLE

Sensörmatik

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını