Dünya Mimarlık Günü etkinliğinin sponsoru IQ Alüminyum

Deceuninck kalitesi ve deneyiminden aldığı güçle alüminyum sektöründe inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, 1-7 Ekim tarihleri arasında İzmir Mimarlar Odası’nın düzenlediği Dünya Mimarlık Günü etkinliğinin ana sponsorluğunu üstlendi.

Dünya Mimarlık Günü etkinliğinin sponsoru IQ Alüminyum
Endüstri 40 Zirvesi

IQ Alüminyum Sistemleri, sektörel buluşmalarda yer almaya devam ediyor. 1-7 Ekim tarihleri arasında İzmir Mimarlar Odası’nın düzenlediği Dünya Mimarlık Günü etkinliğinin sponsoru olan IQ Alüminyum, sektörün önde gelen mimar ve mühendisleriyle bir araya geldi. IQ Alüminyum etkinlikte ürünlerini tanıtarak, sunduğu çözümlere dair profesyonelleri bilgilendirdi. Standında mimarlık haftasına özel hediye çekilişi gerçekleştiren IQ Alüminyum, toplantı esnasında sahneye çağrılan ve büyük coşkuyla karşılanan iki mimara hediyelerini takdim etti.

“Dünya Mimarlık Günü etkinliklerine sponsor olmak bizim için çok değerli”

Dünya Mimarlık Günü etkinliklerinin sektörel buluşmalara vesile olan önemli bir etkinlik olduğunu ifade eden IQ Alüminyum Pazarlama ve Satış Müdürü Hakan Nurhan, “Fiyat performansı ve ömür bileşiminde hızlı bir yol alarak sektöre büyük ivme kazandırdık. Sunduğumuz çözümleri daha iyiye ulaştırma yönünde yaptığımız yenilikçi çalışmaların yanı sıra sektörel buluşmaları da oldukça önemsiyoruz. Dünya Mimarlık Günü etkinlikleri de bu buluşmaların başında geliyor. Bu açıdan, İzmir Mimarlar Odası’nın düzenlediği Dünya Mimarlık Günü etkinliğine sponsor olmak bizim için çok değerli. Toplumların kültürel mirasında önemli rol oynayan bu değerli mesleğin temsilcilerinin Dünya Mimarlık Günü’nü kutlarım” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 18:29
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını