banner734
x

Dubalı Gölet Fıskiye ile göletlere dinamizm katıyor

Hitit Havuz, ürün gamında yer alan Dubalı Gölet Fıskiye ile en önemli doğal yapılardan biri olan göletlere dinamizm katıyor. 

Dubalı Gölet Fıskiye ile göletlere dinamizm katıyor
Endüstrideara

Havuz sektöründe tecrübesi ile öne çıkan Hitit Havuz, geniş ürün gamıyla yalnızca havuzlara değil doğal yapılara da hareketlilik getiiryor. Sektörde fıskiye sistemleri, süs havuzları, yapay şelaleler, iç ve dış mekan su perdeleri ve su altı armatürleri imalatçısı ve uygulayıcısı olarak faaliyetlerini sürdüren firmanın alışılmışın dışında farklı çözümleri arasında Dubalı Gölet Fıskiyeleri de yer alıyor. 

GÖRSEL ZENGİNLİK SUNUYOR

Doğanın en önemli yapılarından biri olan göletler, bulunduğu coğrafi alana değer katar. Akarsular üzerinde kurulan büğetlerin ardında toplanan suların oluşturduğu yapay bir göl olan göletler, görsel zenginliği ile cezbedicidir. Hitit Havuz ürün gamında yer alan Dubalı Gölet Fıskiyeleri ile göletlere görsel bir zenginlik sunar. Her türlü havuz ve gölete adapte edilebilen, bulunduğu yere bambaşka bir görünüm kazandıran dubalı fıskiye sistemleri kullanıldığı alana dinamizm katıyor. Bugüne kadar birçok havuz ve göletlerde kullanılan dubalı fıskiye sistemleri suyun hem görsel hem de duyusal cazibesini arttırıyor. 

Çalışmalarında müşteri memnuniyetini öncelikli kılan Hitit Havuz, ürün ve hizmet kalitesiyle tercih edildiği projelere değer katıyor. 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 18:08
YORUM EKLE

ST Endüstri Radyo

Markaküpü

Dergiler
Partnerler