DUBAİ'DE MUTLUSAN ESİNTİSİ

Bu yıl 47’ncisi düzenlenen Middle East Energy Dubai fuarına katılan Mutlusan Elektrik, gösterişli ve şık tasarımıyla göz dolduran standında sergilediği birçok ürün grubuyla ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

DUBAİ'DE MUTLUSAN ESİNTİSİ
Enerji Zirvesi

Her yıl Mart ayında düzenlenen, yoğun katılımcı ve ziyaretçi portföyüne sahip olan Middle East Energy Dubai (MEE) fuarı bu sene 7-9 Mart 2022 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleşti. Dubai’nin en kapsamlı fuarlarından olan MEE fuarı, 35 yılı aşkın bir süreyle elektrik ve enerji sektöründe ihtisas sahibi bir fuar yapısında olup, coğrafi konumunun avantajıyla birçok ülkenin buluşma noktası oluyor. Mutlusan Elektrik, uzun yıllardır katılımcısı olduğu MEE fuarına 2022 yılında da katılım gösterdi. Gösterişli ve şık tasarımıyla göz dolduran Mutlusan standı, birçok ürün grubunu sergileyerek ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. İş dünyasının etkileşimlerini verimli hale getiren bu anlamlı fuarda Mutlusan; anahtar-priz ürünlerini, pano-otomasyon gruplarını, tesisat ve aydınlatma ürün gruplarını sergiledi.

YENİ MODÜLER ANAHTAR SERİSİNİN TANITIMINI YAPTI

Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz, iş ortakları ve ziyaretçilerle bir araya gelerek keyifli sohbet edip, iş hacminin büyümesine ve yenilenerek gelişmesine yönelik istişarelerde bulundu. Ürün yelpazesine her yıl yenisini ekleyen öncü firma, önümüzdeki dönemde satışa başlayacağı yeni modüler anahtar serisinin tanıtımını yaparak gelen ziyaretçilerde merak uyandırdı. Bilinirliği yüksek fuarlarda her daim yerini alan Mutlusan, eşsiz stant tasarımlarıyla ve profesyonel ürünleriyle MEE 2022 fuarını da başarılı bir şekilde bitirmiş, yerli marka olarak ülkemizi en güzel şekilde temsil etmiştir. 

MUTLUSAN YIL SONU DEĞERLENDİRME TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Mutlusan Elektrik’in artık gelenek haline gelen yıl sonu değerlendirme toplantısı bu sene 3-5 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Mutlusan satış ekibinin daha çok pekişmesini sağlamak, bütün bir yılı değerlendirmek ve eğitim vermek amacıyla yapılan toplantı, katılımcılar tarafından oldukça beğenildi.

Mutlusan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz’ın katılımlarıyla her sene gerçekleşen yıl sonu değerlendirme toplantısı bu sene de yapıldı. Şile’de yapılan toplantının hazırlığı için oldukça titiz ve planlı çalışıldı.Toplantının ilk günü çalışanlar evlerinden araçlar ile alınıp Şile’de 2 gün kamp yapılacak otele yerleştirildiler. Ardından ekip halinde kahvaltı yapıldı ve sunumların yapılacağı salona geçildi. Toplantının başlangıcında Mutlusan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz açılış konuşmasını yaptı. Konuşmanın ardından sunumlar ve eğitimler başladı. Alanında uzman yöneticilere sahip firma, bu ayrıcalığını ekiplerini eğitmek ve performans değerlendirmelerini en doğru şekilde yapmak için toplantılarda da kullandı. Sunumlarda belli zaman aralıkları belirlenerek molalar verildi. Bu aralarla katılımcıların yeni yapılacak eğitimlere odaklanmaları ve dinlenmeleri sağlanmaya çalışıldı. Her sunumun, sonunda sunum yapan yönetici tarafından katılımcılardan soru alınarak, verilen eğitimin ve yapılan değerlendirmelerin anlaşılabilir olması sağlandı. Saat 10:00’da başlayan toplantı 17:00’da son buldu. Yapılan toplantı sonrası katılımcılar oteldeki etkinliklere katılarak keyifli vakit geçirdiler.

EĞİTİM TOPLANTILARI YAPILDI VE SUNUMLAR GERÇEKLEŞTİRDİ

Toplantının ikinci günü, kahvaltı sonrası katılımcılar için yeni bir düzenleme yapıldı. Salonlara geçerlerken bölge temsilcileri ve zincir market ekibi olarak iki gruba ayrıldılar. Bu şekilde verilen eğitimler gruplar için daha detaylı ve alanlarına uygun olması sağlandı. Toplantılarda ilk günkü disiplin korunarak eğitim ve sunumlar devam etti. Ekipler kendi içlerinde değerlendirmeler yaparak  daha başarılı olabilecekleri bir yol çizmeye çalıştılar. Toplantı sonrası Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz konuşma yaptılar. Mustafa Kaçmaz konuşmasında; Mutlusan’ın hikayesine, Mutlusan ailesine olan güvenine ve gelecek kuşakların firma için önemine değindi. Hıdır Kaçmaz ise toplantının önemi ve amacı konusuna değinerek ekibi motive edecek bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından toplu fotoğraf çekildi. Toplantı sonrası ekip servislerle otelden alınıp geçirdikleri başarılı dönemi kutlamak için dışarıda yemek yemeye götürüldü. 2 günlük kampta kendine yeni hedefler koyan Mutlusan ailesi, yerli üretici olarak daha fazla istihdam sağlayıp daha fazla insanı mutlu etmek istiyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2022, 08:16
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını