banner1322
x

DOĞU İKLİMLENDİRME MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2022 FUARI’NDA

Doğu İklimlendirme, 28 Haziran-1 Temmuz 2022 tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenen Mostra Convegno Expocomfort 2022-Uluslararası Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Fuarı'na katıldı.

DOĞU İKLİMLENDİRME MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2022 FUARI’NDA
Endüstri 40 Zirvesi

Binlerce ziyaretçinin katıldığı, ısıtma, havalandırma, iklimlendirme ve soğutma sektörü için önde gelen organizasyonlardan biri olan Mostra Convegno Expocomfort, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi gördü. Doğu İklimlendirme, düzenli olarak katılım sağladığı fuarda, bu yıl Ecodesign direktiflerine uygun üretmiş olduğu ürün gamını ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Sergide, Isı Geri Kazanım Cihazları grubundan; 270-850 m3/h debi aralığında, 5 farklı kapasitede ürettiği Four Home-Ev Tipi Isı Geri Kazanım Cihazları ve ayrıca yüzde 80’nin üzerinde ısıl verime sahip, ERP2018 regülasyonlarına uyumlu, tüm haberleşme protokollerine açık, tak çalıştır otomasyona sahip, hem dikey hem de yatay yönde hava dağıtım kanallarına bağlanabilen RTER- Rotorlu Isı Geri Kazanım Cihazları dikkat çekti.

FOUR ECRH-ÇATI TİPİ PAKET KLİMA ÜNİTELERİ

Santral grubunda ise, mahallerin ısıtma, soğutma ihtiyacına göre 8 farklı modelde ve 30-180 kW kapasite aralığında üretimi gerçekleştirilen, ERP 2021 regülasyonuna tam uyumlu, en az yüzde 73 ısıl verimliliğe sahip, tamburlu ısı/enerji geri kazanım eşanjörü ile taze hava ve dönüş havası arasında atık ısının geri kazanımını sağlayarak yüksek enerji verimliliklerine ulaşan FOUR ECRH-Çatı Tipi Paket Klima Üniteleri ziyaretçilerin ilgi odağıydı. 

 

YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını