DOĞALTAŞ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI İÇİN BEKLENTİLER BÜYÜK

Doğal taş sektöründe dünyanın ileri gelen buluşma noktalarından birisi olan İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı - MARBLE, kapılarını 27. defa açmaya hazırlanıyor.

DOĞALTAŞ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI İÇİN BEKLENTİLER BÜYÜK
Robot Zirvesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi fuarcılık iştiraki İZFAŞ tarafından 30 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan olan İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı - MARBLE için Fuar İzmir'de kurulum çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 

İZFAŞ tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, Kovid-19 salgınının zor koşullar oluşturduğu geçen seneki fuara oranla daha çok ülke ve ziyaretçiye ev sahipliği yapılacak.

İran, Hindistan, Almanya, ABD, İtalya, Hong Kong, Lübnan ve Dubai’den katılımlarla bini aşkın firmanın ürün ve teknolojilerini sergileyeceği fuara 80 bin profesyonel ziyaretçinin gelmesinin beklendiği belirtildi.

Fuar kapsamında gerçekleştirilen alım heyeti programı kapsamında yaklaşık 500 ziyaretçinin karşılıklı görüşme yapacağı, geçen yılki fuara salgın nedeniyle katılamayan Hindistan’dan da 200 kişilik bir heyet başvurusu alındığı belirtildi. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2022, 11:06
YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını