banner1322
x

DKR bu yıl müşterilerini yeni dizaynları ile buluşturacak

DKR markası ile banyo aksesuarları üretimi gerçekleştiren Dekor Banyo Aksesuarları, işlevselliği tasarım gücüyle buluşturuyor. Bu yıl yeni dizaynlarını müşterileriyle buluşturacak olan marka banyoları yeniden şekillendirecek. Firmanın çalışmalarını İhracat Müdürü Muhsin Üftade Karagülle ile konuştuk.

DKR bu yıl müşterilerini yeni dizaynları ile buluşturacak
Endüstrideara

Markanızın üretimi, başarısı hakkında bilgi verir misiniz?

Dekor Banyo Aksesuarları firması olarak 1995’ten bu yana üst segment banyo aksesuarları üretimi yapmaktayız. DKR markası adı altında, geçen bunca yıl içerisinde müşterilerimizi birçok farklı ürün ve dizanylarla buluşturduk. Ürünlerimizi kullanarak banyolarına estetik ve göz kamaştırıcı dokunuşlarda bulunan müşterilerimizin geri dönüşümleri bizim için en önemli motivasyon kaynağı oldu. Şuan 2019 yılı itibariyle kendimize özgü dizaynlarımızla markamızı, sektörümüzde daha yukarı taşıma yolunda ilerliyoruz.

Hangi yenilikleri hedef kitlenizle buluşturacaksınız?

İçimizdeki dur durak bilmeyen inovasyon aşkıyla halihazırda DKR markamızı temsil eden birçok dizaynımız bulunmakta. İnce düşünce ve büyük bir özveri neticesi ortaya çıkan bu dizanylarımızın sayısını artırmak en öncelikli hedefimiz. Tahmin edileceği üzere, yeni bir dizayn çıkarmak için aylarca süregelen büyük bir çaba gerekmekte. Bir süredir üzerinde çalıştığımız bir model vardı, şuan o modelin prototip üretimine başladık. Başka hiçbir banyo aksesuarı kataloğunda göremeyeceğiniz bu modelin seri üretimine de başlamayı planlıyoruz. İsim olarak da Prag ya da Berlin olarak adlandıracağımız bu modelin son dokunuşları üzerinde kafa yormaktayız. Kısa bir süre sonra müşterilerimizin bu serimizi kataloglarımızda görmesi mümkün olacak. Ayrıca şuanki ürünlerimizin üzerinde küçük geliştirmeler yaparak da alanımızda daha köklü bir konuma gelmeyi planlıyoruz. Artımsal inovasyon olarak adlandırılan bu geliştirmeler de bizim için çok önemli. Müşterilerimizinden gelen geri dönüşlerle ve kendi gördüğümüzün, daha güzel olabileceğini düşündüğümüz noktaları iyileştirerek bu ürün geliştirmelerini devamlı olarak gerçekleştiriyoruz. Bu konuda da bizi seven ve kalitemize hayran hedef kitlemiz birçok yenilikle buluşacaktır.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 21:39
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını