Dış hava koşullarına yüksek dayanımlı çözümler sunuyor

Uluslararası standartlara sahip geniş bir ürün gamı ile iinşaat sektörüne hizmet veren Baka Yapı’nın Satış ve Pazarlama Şefi Murat Teksürer, ürünleri ile dış hava koşullarına karşı yüksek dayanımlı çözümler sunduklarını vurguluyor.

Dış hava koşullarına yüksek dayanımlı çözümler sunuyor
EndüstrideAra - Haber Detay

Sektörün önemli temsilcileri arasında yer alan Baka Yapı ve İnşaat Malzemeleri, uluslararası standartlara sahip geniş bir ürün gamına sahip. Duraproof (Novoproof-FA markalı), Carlisle (Hertalan markalı) firmasının EPDM Membranlarının Türkiye distribütörü olan firmanın çalışmalarını konuşmak üzere Baka Yapı’nın Satış ve Pazarlama Şefi Murat Teksürer’i ST Endüstri Radyo’ya konuk ettik. İnşaat ve Malzeme programında sorularımızı cevaplayan Teksürer, Avrupa Standartlarına sahip ürünleri ile darbelere ve dış hava koşullarına karşı yüksek dayanım avantajı sunduklarını belirtiyor. Yapı sağlığı ve konforu açısından doğru ürün kullanımının önemine değinen Teksürer, çözüm odaklı bakış açılarıyla projelere değer kattıklarının altını çiziyor. Duraproof markalarının EPDM Membranlarının UV ve dış hava koşullarına karşı yüksek dayanımına dikkat çeken Teksürer ile çalışmalarından sektördeki gelişmelere kadar birçok konuyu konuştuk. 

Baka Yapı Satış ve Pazarlama Şefi Murat Teksürer ile yaptığımız söyleşiyi aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz. 

http://radyo.stendustri.com.tr/baka-yapi-ve-insaat-malzemeleri-satis-ve-pazarlama-sefi-murat-teksurer-dis-hava-kosullarina-yuksek-dayanimli-cozumler-sunuyor/

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019, 09:50
YORUM EKLE

Fullboard

Vefa

Dergiler