Dış Cephe İskele Sistemleri ile cephe işlerini kolaylaştırıyor

Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri, ürün gamında yer alan Dış Cephe İskele Sistemleri ile yapıların dış cephesinde iş yapımını kolaylaştırıyor.

Dış Cephe İskele Sistemleri ile cephe işlerini kolaylaştırıyor
EndüstrideAra - Haber Detay

İskele Kalıp sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ile öne çıkan Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri, geniş ürün gamıyla inşaatın farklı uygulama alanlarına hizmet veriyor.
Yapının en önemli çalışma alanlarından biri olan dış cephede, Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri Dış Cephe İskele Sistemleri ile önemli bir çözüm sunuyor. 

Dış cephede gerçekleştirilen montaj ve tesisat çalışmalarının yanı sıra sanatsal ve tarihi yapılarda restorasyon işlerinin yapımına imkan tanıyan Dış Cephe İskele Sistemleri; kalitesi nedeniyle işlerin hızlı yapılmasına imkan tanıyor. Çalışmalarında kaliteye önem veren Gürbüz İskele Kalıp Sistemleri, aynı zamanda TSE standartlarında üretimini yaptığı Dış Cephe İskele Sistemleri ile personelin güvenli bir ortamda çalışmasına da imkan tanıyor. Dış Cephe İskele Sistemleri ile bugüne kadar birçok prestijli projeye çözüm sunan marka, hizmet kalitesiyle de müşteri memnuniyetini arttırıyor. 

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 17:20
YORUM EKLE

Fullboard

Vefa

Dergiler