banner1322
x

Dijitalleşen dünyada nasıl doğru konumlanacak?

İş Ortakları Toplantısı’nı gerçekleştiren Bosch Termoteknik, bu yılın gelişmelerini, dijitalleşen dünyada nasıl doğru konumlanılması gerektiğini ve daha birçok konuyu ele alarak son dijital projelerini anlattı.

Dijitalleşen dünyada nasıl doğru konumlanacak?
Endüstri 40 Zirvesi

Bosch Termoteknik, ticari satış kanalı iş ortaklarıyla farklı organizasyonlarda bir araya gelmeye devam ediyor. 

Bu yılki Ticari Satış Kanalı İş Ortakları Toplantısı’nı 20-22 Şubat tarihlerinde Antalya Rixos Pre-mium Oteli’nde düzenleyen marka, birçok konuyu ele aldı. Bu yılın gelişmelerinin, dijitalleşen dünyada doğru konumlanmanın öneminin yanı sıra dünya trendlerini de toplantıda ele alan marka, yaptığı sunumlarda değişimin ve dönüşümün önemine işaret etti. Toplantıda iş geliştirme ve daha geniş kitlelere ulaşabilme hedefiyle Google ve sosyal medyayı aktif kullanmanın rolünden bahseden ve bununla ilgili tavsiyeleri örneklerle anlatan mar-kanın toplantısında konuşmacı olarak CNN Türk Ekonomi Editörü Cem Seymen yer aldı. 

Bosch Termoteknik, fuaye alanında katılımcılara şirketin son dijital projelerini tanıttı. Tüm dijital platformlara tek bir hesapla erişim sağlaması ile avantaj sağlayan iş ortakları portalı, sektörün fark yaratan sadakat kulübü Buderus Star Club, bayi web sitesi oluşturma projesi, showroom yö-netim portalı “Showroom Dizayn” ile ilgili bilgi paylaşımında bulunan marka, Bosch’un yönetimin-deki Bosch Car Service ve Güvenlik Sistemleri ile ilgili ürün ve hizmetlerden de bahsetti.

Katılımın yoğun olduğu iş ortakları toplantısında ses sanatçısı Aşkın Nur Yengi sahne aldı. 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 18:31
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını