banner1339
x

DİJİTAL PLATFORMDA BULUŞTURUYOR

Günsan Elektrik, elektrikçiler için geliştirdiği online platformu GEP CLUB ile lansmanın yapıldığı Temmuz ayından bugüne Türkiye çapında 1000’in üzerinde elektrikçiye ulaştı.

DİJİTAL PLATFORMDA BULUŞTURUYOR
Enerji Zirvesi

Elektrik sektöründe yenilikçi ürünleri ve projeleri ile öne çıkan Günsan, Türkiye çapında elektrikçileri ve tüm iş ortaklarını buluşturduğu avantajlı online platformu GEP CLUB ile ülke genelinde 1000’i aşkın iş ortağına ulaştı.  Temmuz ayında lansmanı yapılan GEP CLUB’a en fazla İstanbul’dan üye olundu. En çok kayıt Marmara Bölgesi’nden gerçekleşirken, Marmara Bölgesi’ni Ege Bölgesi izledi. Günsan ürün ve kampanyalarından teknik kaynaklara, ödüllerden e-öğrenimlere pek çok fırsata kolaylıkla ulaşmasını sağlayan GEP CLUB, elektrikçilerin dijital dönüşüme hızla adapte olarak kazançlarını artırmalarını amaçlıyor.

81 ilden 1000’i aşkın elektrikçi platforma üye oldu

GEP CLUB’ın sektörde de bir ilk olduğunu belirten Günsan Elektrik Pazarlama Direktörü Alişan Çapan, “Lansmanı temmuz ayında yapmamıza rağmen 81 ilden 1000’i aşkın yeni iş ortağı edindik. Hedefimiz 3 yıl içinde Türkiye’deki elektrikçilerin en az yarısına ulaşmak. Elektrikçiler GEP CLUB ile Günsan onaylı iş ortaklarından satın aldıkları her ürünle puan kazanarak bu puanları teknolojiden giyime farklı ihtiyaçlarını karşılamak için alışverişe de dönüştürüyor. GEP CLUB hepimizin kazandığı bir platform.” dedi. 

GEP CLUB’a www.gepclub.com adresinden veya cep telefonuna Biggymobil uygulamasını indirerek ücretsiz üye olan elektrikçiler kazandıkları puanlarla temmuzdan bu yana daha çok delici kırıcı, akülü vidalama, takım çantası gibi işlerinde kullandıkları alet ekipmanın yanı sıra akıllı saat gibi kişisel ürünler satın aldı.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 08:36
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını