banner1013
x

DemirDöküm'den Bükreş çıkarması

İklimlendirme sektörünün lider üreticilerinden DemirDöküm, yetkili satıcılarını Romanya'nın başkenti Bükreş'te ağırladı.

DemirDöküm'den Bükreş çıkarması
EndüstrideAra - Haber Detay

DemirDöküm, üstün performans sergileyen DemirClub üyesi yetkili satıcılarını Romanya'ya götürdü. Doğal ve tarihi güzellikleri ile her yıl milyonlarca turistin tercihi Romanya'nın başkenti Bükreş'te yetkili satıcılarını ağırlayan, iklimlendirme sektörünün güçlü markası, motivasyon artırıcı, satışları destekleyici kampanyalarına bir yenisini daha eklemiş oldu. 

KONT DRAKULA'NIN ŞATOSUNU ZİYARET ETTİLER

Satış öncesi, sırası ve satış sonrası hizmetleriyle de kusursuz müşteri memnuniyetini hedefleyen DemirDöküm'de Nisan – Ağustos ayları süresince en az 60 adet yoğuşmalı kombi satışı yapan DemirClub üyesi yetkili satıcılar, adeta bir açık hava müzesini andıran Bükreş’te ağırlandı. Tarih kokan sokaklarıyla büyük beğeni kazanan Bükreş seyahatinde DemirDöküm’ün 87 yetkili satıcısı yer aldı. Toplam üç gün süren organizasyon kapsamında ziyaret edilen yerler arasında; ihtişamlı Romanya Parlamentosu, Dimitrie Gusti Ulusal Köy Müzesi ve Kont Drakula'nın şatosu olarak da nitelendirilen Bran Kalesi ziyaret edildi. Ziyarette, DemirDöküm'ün yetkili satıcıları tarihi güzelliklerinin yanında Bükreş'in zengin mutfağını da deneyimlemiş oldu.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 15:25
YORUM EKLE

Fullboard

Vefa

Dergiler