DEKORATİF BOYA İLE ESTETİĞİ ARTIRIYOR

Stuccoturco markası ürün gamında yer alan dekoratif boyalar ile yapıların cephelerine değer katıyor. 

DEKORATİF BOYA İLE ESTETİĞİ ARTIRIYOR
Robot Zirvesi

Dekoratif Mineral Kaplama ürünlerini 35 yıllık üretimdeki bilgi birikiminin sonucunda üreten Stucco Turco, kalitesi ile öne çıkan markalar arasında yer alıyor. Yüzde 100 otomasyon ile çalışılmakta olan entegre kapalı üretim tesisinde üretilen ürünlerini sektörlerin talebine göre üreten firma geniş ürün gamı ile inşaat sektörüne hizmet veriyor. En güncel üretim teknolojilerini kullanarak tüketici taleplerini yönlendiren, dekoratif mineral kaplama sektöründe kaliteli üretim yapan Stucco Turco firması Dekoratif Mineral Kaplamalar, Dekoratif Boyalar, Dekoratif Macunlar, Dekoratif Mineral Kaplamalar ile müşterilerine hizmet veriyor. 

YAPILARIN CEPHELERİNİ SANATA DÖNÜŞTÜRÜYOR 

Stucco Turco ürün gamında yer alan Dekoratif Boyalar ile yapıların cephelerine estetik değer katıyor. Dekoratif boylar ürün grubu ile farklı desene sahip Stucco Turco Intera – Sıl, Stucco Turco Intera – Stn, Stucco Turco Extera – Sıl, Stucco Turco Extera - Grena Plus – S Ve Stucco Turco Extera - Grena Flex – S isimli ürünleriyle cepheyi sanata dönüştürüyor. 
Ürün ve hizmet kalitesine önem veren Stucco Turco, müşteri memnuniyetine odaklanarak sürdürülebilir şekilde yatırımlarına devam ediyor.


 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 16:10
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını