banner1322
x

Dekor Banyo’dan banyolara hem işlevsel hem de estetik çözümler

DKR marka ismi ile ismini duyurmuş olan Dekor Banyo, SS304 serili banyo aksesuarları ile banyolarda hem işlevsel hem de estetik bir dokunuşta bulunuyor.

Dekor Banyo’dan banyolara hem işlevsel hem de estetik çözümler
Enerji Zirvesi

Banyo aksesuarları üretimindeki başarıyla öne çıkan Dekor Banyo, DKR marka ismini taşıyan ürünleriyle ıslak mekanlara yeni bir soluk getiriyor. 1995 yılından bu yana banyo aksesuarları üretimi yapan firma, sektörün önde gelen markaları arasında yer alıyor. Firma ürün kalitesi kadar tasarım gücüyle de önemli işlere imza atıyor.

SS304 Black İLE BANYOLARDA YENİ SBİR SOLUK....

Banyolarda estetik ve göz kamaştırıcı dokunuşlarda bulunan firmanın en dikkat çekici serilerinden biri de SS304 Black. Keskin çizgileri ile banyolarında farklı tasarım arayışı içerisinde olan cevap veren SS304 Black, banyo aksesuarlarında alışılmış çizgilerin çok daha ötesinde… 

Dekor Banyo’nun SS304 serisi yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da tercih ediliyor. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, yurt içinin yanı sıra yurt dışındaki otel, konut gibi farklı yapı türlerinin ıslak mekanlarında SS304 serisi ve diğer ürünleriyle tercih ediliyor. 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 09:43
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını