banner1322
x

Decovita’dan uzak kızılötesi ışınlar yayabilen ürün

Decovita Seramik, Ar-Ge çalışmaları neticesinde önemli bir çalışmaya imza attı ve Uzak Kızılötesi Işınlar yayabilen devrimsel ürünü Decovita Quantum’u pazara sundu.

Decovita’dan uzak kızılötesi ışınlar yayabilen ürün
Enerji Zirvesi

Yenilikçi yüzüyle isminden söz ettiren Decovita Seramik, sektöründe önemli bir çalışmaya daha imza attı. Daha önce dünyanın en siyah ve en beyaz seramiğini üreterek isminden söz ettiren marka, bu yılda dünyada bir benzeri olmayan, nadir bulunan dokuz farklı toprak elementinin bir araya geldiği Decovita Quantum’u geliştirdi. 

RADYASYONU ÖNLÜYOR, BAKTERİLERİ YOK EDİYOR

Yaşam alanlarının havasını temizleyen ve tüketicilerin sağlığını koruyan Decovita Quantum’u farklı kılan özel pişirilme tekniğinden kaynaklanan yapısıyla Uzak Kızılötesi Işınları (Far Infrared Rays – FIR) yayma kapasitesine sahip olması. Yaşam ışınları adı da verilen kızılötesi bu ışınları yayabilen özelliği ile Decovita Quantum, bedendeki kan akışını düzenlerken metabolizmayı ve bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Öte yandan Decovita Quantum, yaydığı ışınlarla radyasyonu önlüyor, bakterileri yok ediyor, su, çay, sirke gibi sıvıları aktif hale getirerek yararlı etkilerini artırıyor. 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 12:14
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını