Daikin’e teşekkür plaketi

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından bu yıl 19’uncusu gerçekleştirİlen Ozon Paneli’nde Daikin’e de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen “Hidrokloroflorokarbon Sonlandırma Yönetim Planı” projesi kapsamındaki katkılarından dolayı iki teşekkür plaketi takdim edildi.

Daikin’e teşekkür plaketi
Proses Zirvesi

İnovatif çözümleri ile öne çıkan Daikin, bu yıl 19’uncusu düzenlenen “Ozon Paneli’ne katıldı. Montreal Protokolü, Ozon tabakasını incelten maddeler, florlu sera gazları vb. konularla ilgili mevzuatlar hakkında yapılan çalışmalar, güncel bilgiler ve yapılması planlanan faaliyetlerle ilgili olarak bilgilendirme yapmak amacıyla her yıl T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Ozon Paneli’ etkinliğinde Daikin sunum yaptı.

İKİ TEŞEKKÜR PLAKETİ ALDI

Panelde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen “Hidrokloroflorokarbon Sonlandırma Yönetim Planı” projesi kapsamındaki ‘Son Kullanıcı Eğitimleri’ne katkılarından dolayı da Daikin Türkiye’ye iki ‘teşekkür plaketi’ takdim etti. Teşekkür plaketlerini Daikin adına Dr. Andaç Yakut ve Hakan Marangoz aldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 15:36
YORUM EKLE

KRC ELEKTRO

Peri

Dergiler