banner1322
x

DAHA YALIN WEB YÜZÜYLE DİJİTALDE...

GF Hakan Plastik’in minimal bir arayüzle yenilenen web sitesi yayına alındı. Tasarımı ve alt yapısında kullanılan yeni teknolojileri ile kullanıcı dostu özellikler sunan web sitesi, daha kolay okunma ve kullanım imkanı ile ziyaretçilerin her türlü bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

DAHA YALIN WEB YÜZÜYLE DİJİTALDE...
Robot Zirvesi

Tasarımı ve alt yapısında kullanılan yeni teknolojileri ile kullanıcı dostu özellikler sunan web sitesi, daha kolay okunma ve kullanım imkanı ile ziyaretçilerin her türlü bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

KOLAY ERİŞİMİ SAĞLADI

Yeni web sitesi, üstyapı ve altyapı ürünlerinin yanı sıra özel sistem çözümleri ve 2020 yılında bünyesine eklediği denizcilik sektörüne yönelik GF Marine ürünlerini de kapsıyor.  Sitede tüm ürünlerin kataloglarına kolay erişim sağlanabildiği gibi sistemlerin planlanması için Temel Bilgiler, Çevrimiçi Araçlar ve Dijital Kitaplıklar da bulunuyor.  

Facebook, Twitter, LinkedIn ve Instagram gibi sosyal ağlarla ilişkilendirilen ve mobil cihazlarla uyumlu olan site, tüm bilgileri anlaşılır, kolay ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine aktarıyor. https://www.gfps.com/tr/tr-tr.html

YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını