banner1339
x

CUBO YAPI ÇÖZÜMLERİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ’NDE

Eğitime ve gençlere yatırım yapmaya, öğrencilere şimdiden dokunmaya özen gösteren CUBO, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nün bakım çalışmalarına boya tedarik ederek destek oldu.

CUBO YAPI ÇÖZÜMLERİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ’NDE
Enerji Zirvesi

1955'de Devlet Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksekokulu adı altında kurulan, ve 1982 yılında Marmara Üniversitesi bünyesine katılan Güzel Sanatlar Fakültesi 12 ayrı bölümüyle üniversite öğrencilerinin yaratıcılıklarını geliştiriyor. Düşünsel birikimin uygulamalı olarak ifade edilmesinin koşullarını yaratan üniversite, CUBO’nun desteği ile öğrencilere hijyenik, temiz ve bakımlı alanlarda eğitim fırsatı tanıyor.

ÖĞRENCİLERİN TEMİZ VE BAKIMLI SINIFLARDA YARATILIKLARINI SERGİLEMESİNİ ÖNEMSİYOR

CUBO’nun desteğiyle güzelleşen üniversite, sınıf, atölye ve sergi alanlarıyla temiz bir görünüme kavuştu. Ülkedeki estetik dilin gelişmesini önemseyen CUBO, öğrencilerin eğitimini temel alıyor. Mimari, tasarım ve güzel sanatlar alanındaki gelişmeleri yakından takip eden CUBO, öğrencilerin temiz ve bakımlı sınıflarda yaratıcılıklarını sergilemesini önemsiyor.
Okullardaki eğitimin ülkenin gelecekteki estetik dili belirleyeceğine inanan CUBO, eğitime ve gençlere yatırım yapmaya, öğrencilere şimdiden dokunmaya özen gösteriyor.

YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını