banner1322
x

Çözümleriyle yaşam kalitesini yükseltiyor

Peyzaj proje, planlama, tasarım, uygulama ve danışmanlık alanında faaliyet gösteren Green Life Peyzaj, çözümleriyle yaşam kalitesini yükseltiyor.

Çözümleriyle yaşam kalitesini yükseltiyor
Enerji Zirvesi

1992 yılında temelleri atılan Green Life Peyzaj, faaliyet alanlarını her geçen gün geliştirerek başarı grafiğini yükseltmiş olan bir marka. Sert peyzaj ve yumuşak peyzaja dair bütün kalemlerde üretim gerçekleştiren firma otomatik sulama ve drenaj sistemi kurulumu, çatı bahçeleri, yerli ve ithal bitki temini, çim alan tesisi, sert zemin kaplamalarının yanı sıra süs havuzları imalatı, peyzaj proje, planlama, tasarım, uygulama ve danışmanlık konularında da hizmet veriyor. 

Terrace mix Projesi I. Etap, Özyeğin Üniversitesi Alemdağ kampüsü, Liv Hospital Hastanesi-Topkapı Yerleşkesi, İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü, Pelican Hill Evleri, Mariot Hotel projesi, Erbil Park gibi yurt içinin yanı sıra yurt dışında da birçok prestijli projeye çözüm sunan marka, sektörün önde gelen isimleri arasında yer alıyor. 

Bu yıl proje bazlı çalışmalarına ağırlık veren Green Life, bu yıl içerisinde üretim kapasitesini artırmayı ve yarı mamul ithal edip, bu mamulleri büyüterek pazara hazırlamayı hedefliyor. 
 
 

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2019, 18:54
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını