banner1322
x

Çözümleriyle betonu güçlendiriyor

Ürün ve hizmet kalitesiyle öne çıkan Vibra A.Ş. bugüne kadar birçok projeye değer kattı. Betonun suya ve kimyasallara karşı korunmasının yapı sağlığı açısından önemine dikkat çeken Genel Müdür Necati Karagöz ile çalışmalarını konuştuk.

Çözümleriyle betonu güçlendiriyor
Endüstrideara

Eko Grup’un bünyesinde yer alan Vibra A.Ş. yapılara değer katan Kryton markalarıyla kristalize su izolasyon çözümleri ve korozyonla mücadele etmek üzere ürün gruplarıyla inşaat sektörüne hizmet veriyor. 

Beton ile temas eden suyun tahrip olduğunu belirten Karagöz, yapılarda su ile mücadelenin yapı güvenliği açısından önemine işaret ediyor. Toprak altı yapılaşmada inşaatın temelinde su yalıtımın uygulanması gerektiğini dile getiren Karagöz, Türkiye‘nin en büyük probleminin yaklaşık 30 yıl önce yürürlüğe giren şartnamelere göre çalışmaların yapılması olduğunu açıklıyor. Günümüzde 10 kat toprağın altında konumlanan projeler söz konusu olduğunu hatırlatarak bu projelerde basınçlı suyla mücadele edilmesi gerekildiğini önemle vurguluyor. Vibra A.Ş. olarak bu mücadelede aktif rol oynayan ürün ve hizmetleriyle ihtiyaca cevap verdiklerini vurgulayan Karagöz, “Ürün gamımızın yanı sıra danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Projenin daha başlangıç aşamasından itibaren yapılacak çalışmanın tüm detayları hakkında müşterilerimize danışmanlık hizmeti veriyoruz. Dolayısıyla müşterimizin hem tedarikçi, hem çözüm ortağı, hem de yalıtım danışmanı firmasıyız. Ürün ve hizmet kalitemiz müşterilerimizin diğer projelerinde de bizi partner olarak seçmesine neden oluyor. Nitekim 30. projesinde firmamızı seçen firmalar var. Yalnızca konut projelerinde değil tünel, metro istasyonu veya herhangi endüstriyel bir otel, büyük su depoları, fabrika gibi toprak ve suyla betonun buluştuğu her projeye çözüm sunuyoruz.” Diyor. 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2019, 14:10
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını