ÇÖZÜMLERİ İLE PANDEMİDE İSTANBUL'UN YANINDA OLDU

Yılın ilk döneminin değerlendirmesini yapan ACP Yapı Elemanları Şirket Müdürü Erhan Karabağ, Başakşehir İkitelli Çam ve Sakura Hastanesi ile Sancaktepe Dr. Feriha Öz Pandemi Hastanesinin yapımına katkı sağladıklarını açıkladı.

ÇÖZÜMLERİ İLE PANDEMİDE İSTANBUL'UN YANINDA OLDU
EndüstrideAra - Haber Detay

ACP Yapı Elemanları çalışmalarıyla yalnızca müşterisine değil ülkeye de fayda sağlayan markalar arasında. Zira pandemi sürecinde sunduğu hızlı çözümlerle Başakşehir İkitelli Çam ve Sakura Hastanesi ile Sancaktepe Dr. Feriha Öz Pandemi Hastanesinin yapımına katkı sağladı. Temassız otomatik geçiş ürünleriyle sürece katkı sağlamaya devam eden markanın gündemini, Şirket Müdürü Erhan Karabağ, bu yılın ilk dönemini nasıl geçirdikelrini anlattı.
2020 yılının, Covid-19 pandemisi nedeniyle tüm dünyada sosyal yaşamla birlikte iş hayatındaki çalışma düzeninde de büyük değişiklikler getirdiğii belirten Karabağ, her işletme gibi firmalarının da bu değişim sürecini yaşadığını ve adapte olduğunu aktardı. Bu açıdan pekte kolay bir ilk dönem olmadığını dile getiren Karabağ, ACP Yapı Elemanları olarak ulusal sağlık otoritelerce belirlenen pandemi tedbirlerini tüm gereklilikleri ile yerine getirerek çalışmalarıına hız vermeden devam ettiklerini açıkladı.  Bu süreçte işçi sağlığı ve iş güvenliği birimlerinin desteği ile çalışan personelirinin çalışma motivasyonlarının azalmaması için, tedbirlere en üst seviyede uyarak kendilerinin ve çok kıymetli ailelerinin sağlık durumlarını korumaları yönünde sık sık bilgilendirmeler yaptıklarını söyleyen Karabağ, 2020 yılının ilk döneminde; daha önceki yıldan devam eden yurt içi ve yurt dışı projeli işlerini tamamlamakla birlikte planlı olan projeli işlerii de herhangi bir aksaklık olmadan tamamladıklarını, yıl içerisinde pandemi sürecinden dolayı çok kısa sürede iki projeyi tamamlayarak, sağlık sistemine dahil edilerek halkın kullanımına sunduklarının altını çizdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2020, 17:23
YORUM EKLE

Fullboard

Peri

Dergiler