banner1322
x

COVİD-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİNİ ALDI

DemirDöküm, Bozüyük’te yer alan DemirDöküm Fabrikaları ve Panel Fabrikası’nda pandemi sürecinin en başından itibaren hayata geçirdiği güvenli üretim uygulamaları ve düzenlemeleriyle, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Üretim Belgesi’ni almayı hak kazandı.

COVİD-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİNİ ALDI
Endüstri 40 Zirvesi

YELİZ YİRMİBEŞ - İklimlendirme sektörüdeki başarısıyla isminden söz ettiren, 66 yıldır birçok başarılı çalışmaya imza atan DemirDöküm, Türk Standartları Enstitüsü (TSE)'nin verdiği "Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi"ni alabilmek için uygulanan tüm denetimlerden başarıyla geçti. Covid-19 pandemisinin dünyada görüldüğü ilk günden itibaren gerekli tüm tedbirleri kurumun süreçlerine uygun olarak hayata geçiren DemirDöküm, tüketicilerin bu süreçte en çok ihtiyaç duyduğu hijyen şartlarını sağlayan ürünlerin üretim merkezi olan DemirDöküm Fabrikaları ve Panel Fabrikası’nda bir sürdürülebilir başarıyı daha hayata geçirdi.

ÜST DÜZEY HİJYEN ÖNLEMLERİ İLE ÇALIŞANLARINI KORUYOR

Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yönergeleri doğrultusunda alınan üst düzey hijyen önlemleriyle pandemi sürecinde Bozüyük’teki üretim üssündeki faaliyetlerine kesintisiz olarak devam eden DemirDöküm, çalışanları, iş ortakları ve tüketicilerinin sağlığını önceliklendirerek hareket etmeyi misyon edindi. Çalışanların üretim alanına adım attığı andan itibaren tüm temas noktalarında uygulanan düzenlemelerle TSE denetiminden geçer not alan DemirDöküm Fabrikaları ve Panel Fabrikası, iklimlendirme sektöründe "TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi" almaya hak kazanan ilk fabrikalar arasında yer aldı.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 19:03
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını