banner571
x

Condens 2300i W hayatı kolaylaştırıyor

Bosch Termoteknoloji’nin Condens 2300i W yoğuşmalı kombisi; üstün teknolojisi, A sınıfı enerji verimliliği ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çekiyor.

Condens 2300i W hayatı kolaylaştırıyor
Proses Zirvesi

yenilikçi tasarımıyla dikkat çekiyor.

A sınıfı enerji verimliliğine sahip Bosch’un yeni nesil yoğuşmalı duvar tipi kombisi Condens 2300i W’nin 1:8 modülasyonlu brülörü, anlık ısı ihtiyacınıza göre kendisini otomatik olarak ayarlıyor. Cihaz ihtiyaç olmadığı durumlarda kapasitesini 8’de 1’i kadar kısarak gereksiz gaz tüketimini önlüyor. 

MODÜLASYONLU ODA KUMANDASI İLE KULLANIMDA A+ ENERJİ VERİMLİLİĞİ

ErP (Enerji ilişkili ürünler) yönetmeliğine göre Condens 2300i W’nin nominal kapasitesi 24 kW, mahal ısıtma verimliliği ise yüzde 94’tür.Bu özelikleriyle A sınıfında yer alıyor. Yeni nesil yoğuşmalı kombi; modülasyonlu ve dış havaya göre çalışan bir oda kumandasıyla kullanıldığında oluşan ilave 4 puan ile toplam sistem verimliliği yüzde 98 olarak artıyor. Ayrıca enerji sınıfı A+’a ulaşarak önemli bir başarı elde ediyor. Bosch Termoteknik uzmanlarının 
doğalgaz faturalarından daha çok verim almak için önerisi modülasyonlu oda kumandası ile oluşturulan sistemler.

DÜŞÜK SES SEVİYESİYLE FARK YARATIYOR

Mükemmel izolasyon sağlayan Condens 2300i W, bu özelliğiyle 24 kW maksimum ısıtma kapasitesinde sadece 44 db(A) ses gücüyle çalışıyor (ErP tarafından ölçülen ses değeri). 
 

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 18:15
YORUM EKLE

Enerji

Markaküpü

Dergiler
Partnerler