CMD Metal’den TOKİ 1001 Konut projesine 2000 yangın kapısı

CMD Metal, üretimini yaptığı yangın kapıları ile TOKİ 1001 Konut projesine çözüm sundu. Projede 2000 yangın kapısı kullanıldı.

CMD Metal’den TOKİ 1001 Konut projesine 2000 yangın kapısı
Endüstrideara

Müşteri memnuniyetine önem veren CMD Metal, bugüne kadar birçok prestijli proje tarafından tercih edildi. İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan tesislerinde yangın kapısı üretimi yapan CMD Metal’in tercih edilmesinde hem ürün hem de hizmet kalitesinin rolü büyük. 

Yangın çıkış kapıları, metal kapılar, yangına dayanıklı şaft kapakları ve inox paslanmaz kapı imalatı gerçekleştiren firma, yaklaşık 1000 metrekare kapalı alanda üretim yapıyor. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun, kaliteli, güvenilir kapılar üreten marka tasarım, imalat ve montaj gibi üretime dahi tüm süreçleri kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Kalitesi nedeniyle bugüne kadar birçok prestijli projede tercih edilen markanın çözüm sunduğu projelerden biri de TOKİ 1001 Konut projesi.  Bu önemli projeye yangın kapıları ile çözüm sunan CMD Metal, ürün kalitesiyle projeye değer kattı.TOKİ 1001 Konut projesinde CMD Metal markalı 2000 yangın kapısı kullanıldı.  Yangın kapıları Amerika haricinde her ülkede geçerli uluslararası sertifikalara sahip olan CMD Metal, bu önemli projeye katma değer sağladı.

180 DK KADAR YANGINA DAYANIMLI

CMD Metal’in yangına karşı 60 dk- 180 dk kadar dayanımlı olan yangın kapıları bulunuyor. Yangın kapılarının yangın dayanım sınıfı: E180, El260 olan markanın yangın kapıları istenildiğinde RAL renginde boyanılarak opsiyonel olarak panik bar ve kol ilave edebiliyor. 

CMD Metal, fonksiyonel olmanın yanında estetik ve ergonomik özellikleriyle de öne çıkan yangın kapılarında standart üretimin yanı sıra müşteri talebine göre özel ölçülerde de imalat gerçekleştiriyor. 
 
 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2020, 08:25
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını