Cisa Armatür UNICERA İstanbul’a katılacak

Cisa Armatür, 10-14 Mart tarihlerinde İstanbul CNREXPO’da gerçekleşecek UNICERA İstanbul fuarında yeni armatür serilerini tanıtacak. 

Cisa Armatür UNICERA İstanbul’a katılacak
Endüstri 40 Zirvesi

Armatür sektörünün köklü markaları arasında yer alan Cisa Armatür, hedef kitlesi ile farklı organizasyonlarda bir araya gelmeye devam ediyor. Her yıl yeni bir armatür serisini kullanıcısının beğenisine sunan marka, bu yıl da mutfak ve banyo sektörünün en önemli buluşma noktası olan UNICERA İstanbul fuarında yerini alacak. İstanbul CNREXPO’da gerçekleşecek 10-14 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan UNICERA’da Cisa Armatür, 4. Hol B11 standında yer alacak. 
Üretimdeki üstün teknolojisi ve tasarım çizgisi ile öne çıkan marka yeni armatür serileriyle de ıslak mekanlara değer katmaya devam edecek. Geçtiğimiz yıl banyo ya da mutfaklarında minimal bir etki yaratmak isteyenlere hitap eden Robin isimli serisi ile isminden söz ettiren firma, bu yılda yenilikleri ile fark yaratacak. 

Cisa Armatür, İstanbul CNREXPO’da gerçekleşecek UNICERA İstanbul’a fuar boyunca yurt içinden ve yurt dışından ziyaretçilerini ağırlayacak. 


 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 17:10
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını