ÇİN’DEKİ OLUMLU GELİŞMELERLE STABİL BİR KARLILIK SAĞLADI

30 Eylül 2020’de sona eren 2019/2020 mali yıl sonuçlarına işaret eden Thyssenkrupp Elevator, Şirket, önceki yıldaki seviyenin üzerinde kalarak 7,915 milyon Euro’luk satış gerçekleştirdiğini duyurdu.

ÇİN’DEKİ OLUMLU GELİŞMELERLE STABİL BİR KARLILIK SAĞLADI
Robot Zirvesi

Zorluklara karşı dirençlerini cazip pazarlarda güçlü performans göstererek kanıtladıklarının altını çizen thyssenkrupp Elevator CEO’su Peter Walker, kendini adamış ve motivasyonu yüksek 50 bin çalışanları sayesinde pandeminin dünya üzerindeki etkilerine rağmen, stratejileri üzerine ilerlemeye devam ettiklerinin altını çizdi. İşlerinin temelinde eşsiz servis portföylerinden güç alarak pazar konumlarını daha da güçlendirmenin tam zamanı olduğunun altını çizen Walker, dijital platformları olan MAX’i genişleteceklerini, sektörü yönlendirme ve dijital olarak güçlendirilmiş ürünleri ve hizmetleri yeni normal yapmak üzere mükemmel bir konuma sahip olduklarını söyledi. 

TÜRKİYE’DE METRO VE ŞEHİR HASTANELERİNE ODAKLANDI  

2020 yılında özellikle Türkiye’nin birçok metro ve şehir hastanesi projesine mobilite kazandırdı. Galataport projesinde 66 asansör ve 21 yürüyen merdivenin montajına devam eden şirket, projenin ikinci fazında 23 asansör ve 16 yürüyen merdiven için el sıkıştı. İstanbul Ataköy-İkitelli ve Kirazlı-Bakırköy İDO metro hatlarının asansör ve yürüyen merdiven ihalelerini alırken, bu iki metro hattına toplamda 71 asansör, 216 yürüyen merdiven ve 6 yürüyen bant ile mobilite çözümü sağlayacak. 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2021, 21:41
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını