banner1322
x

Chryso yeni teknolojilerini ARCHİTECT@WORK TURKEY’de tanıttı

Beton ve çimento katkıları sektöründe faaliyet gösteren Chryso, yeni teknolojilerini ARCHİTECT@WORK TURKEY’de tanıttı. Marka, LuminTech-karanlıkta ışıldayan yeni teknolojisi ile ilgi odağı oldu.

Chryso yeni teknolojilerini ARCHİTECT@WORK TURKEY’de tanıttı
Endüstrideara

Ar-Ge faaliyetleri ile birçok önemli çalışmaya imza atan Chryso, yeni teknolojileri ile isminden söz ettirmeye devam ediyor. 100’ü aşkın ülkede faaliyet gösteren Chryso, beton ve çimento katkıları sektöründe Türkiye’de lider konumunda. Marka bu başarısını yeni teknolojileriyle güçlendirmeye devam ediyor. 
Chryso, bu yıl dördüncüsü düzenlenen ARCHİTECT@WORK TURKEY’e katılım gerçekleştirdi. 1-2 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Fuar’da Chryso, yeni teknolojilerini tanıttı. Bu yıl mevcut iş ortaklarına daha iyi hizmet sağlamak ve yeni iş ortaklarını portföyüne eklemeyi hedefleyen marka, yeni ürün lansmanları ile farklı kitlelere de hitap etmeyi ediyor. 

LUMİN TECH İLE HEM TEKNİK HEM DE ESTETİK ÇÖZÜM

Chryso, ARCHİTECT@WORK TURKEY’de yeni ürünleri arasında yer alan LuminTech-karanlıkta ışıldayan yeni teknolojisi ile ilgi odağı oldu. Dekoratif beton ürünleri arasında yer alan LuminTech; inşaat pazarına benzersiz teknik ve estetik özellikler sunuyor. Gündüzleri UV ışınlarını soğurur ve geceleri görünür ışık yayılımı yapan LuminTech; uzun ömürlü, enerji verimliliği ve çevre dostu özelliklerine sahip. Bu özellikleri ile LuminTech bahçe yolları, teraslar, havuz kenarları, bisiklet yolları, kaldırımlar ve ışıksız kavşak alanlarında avantaj sunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 18:15
YORUM EKLE

Legend Art

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını