Çetinsaya:"Kaliteli yaşam alanları sunmayı sürdürüyoruz"

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, bu yılın başında ofis projeleri olan Avrupa Office Ataşehir’i tamamladıklarını ve şu anda İstanbul’un Anadolu yakasında Avrupa Konutları Yamanevler, Avrupa Yakası’nda ise ortak girişimlerle geliştirdikleri Tema İstanbul Bahçe projelerinin inşa çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı.

Çetinsaya:"Kaliteli yaşam alanları sunmayı sürdürüyoruz"
Robot Zirvesi

Artaş İnşaat olarak sektördeki 41 yıllarını geride bıraktıklarını ifade eden Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, 1977 yılında temellerini attıkları firmalarıyla daima ülkelerine katma değer oluşturan yatırımlara imza attıklarını dile getiriyor. Bugüne dek gayrimenkul, perakende ve turizm sektörlerinde onlarca başarılı projeye imza attıklarını aktaran Çetinsaya, “Avrupa Konutları” markalarının markalı konut sektöründeki başarılarının önemli bir sembolü olduğunun altını çiziyor. Artaş İnşaat olarak 2018 yılında Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Konutları Atakent 4, Avrupa Konutları Kale 2 ve ortak girişimle hayata geçirdikleri Vadistanbul Park projelerinde toplam 2 bin 534 konutu teslim ettiklerini açıkladı. Bugüne dek toplamda 18 bin 500 konut ürettiklerini dile getiren Çetinsaya, bu yılın başında ofis projeleri olan Avrupa Office Ataşehir’i tamamladıklarını ve şu anda İstanbul’un Anadolu yakasında Avrupa Konutları Yamanevler, Avrupa Yakası’nda ise ortak girişimlerle geliştirdikleri Tema İstanbul Bahçe projelerinin inşa çalışmalarını sürdürdüklerini sözlerine ekledi. 

Avrupa Konutları’nın kaliteli yaşam alanları sunan, erken teslim edilen ve daima kazanç sağlayan bir marka algısı olduğunu dile getiren Çetinsaya, bu konumlarını korumak ve geliştirmek anlamında büyük hassasiyetle çalışmalarına devam ettiklerini açıklıyor. Çetinsaya, bu anlayışla yatırımlarına her yıl artırarak devam edeceklerini sözlerine ekliyor. 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 16:55
YORUM EKLE

Sensörmatik

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını