banner1322
x

Cersan Asansör’den Faik Sönmez markasının ofisine çözüm

Cersan Asansör, modanın önde gelen isimlerinden biri olan Faik Sönmez markasının ofis binasına şahıs asansörü ile çözüm sundu. 

Cersan Asansör’den Faik Sönmez markasının ofisine çözüm
Endüstrideara

Asansör sektöründe köklü geçmişi ve tecrübesiyle öne çıkan Cersan Asansör, prestijli markaların tercihi olmaya devam ediyor. 1994 yılında temelleri atılan ve de birçok başarılı çalışmaya imza atan marka; asansör bakımı, onarımı ve montajı alanında müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile öne çıkan Cersan Asansör’ün çözüm sunduğu projelerden biri de Faik Sönmez markasının ofis binası. 

KALİTELİ VE GÜVENLİ ÇÖZÜM

Cersan Asansör, Apex Yapı Mimarlık'ın imzasını taşıyan İstanbul Etiler'de yer alan Faik Sönmez binasına asansör montajı gerçekleştirdi. Marka projede yapılan iş kapsamında dört katlı ve duraklı, 12 metre seyir mesafeli, 400 kg taşıma kapasiteli, 1 m/sn hızda, 1:1 dişlili makine daireli bir adet şahıs asansörü monte etti.

Çalışmalarında müştei memnuniyetine odaklanan Cersan Asansör, TSE-CE ve ISO kalite standartlarına uygun olmak üzere çalışmalarını yapıyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 17:20
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını