banner1322
x

CERA-TEC 180 ile zeminlerde güçlü etki

Halimoğlu Fasarit Boya’nın seramik yapıştırıcı ürün gamında yer alan CERA-TEC 180 zeminlerde güçlü bir yapıştırma etkisi yaratıyor.

CERA-TEC 180 ile zeminlerde güçlü etki
Endüstrideara

1964 yılında kurulan, su bazlı iç ve dış cephe boyaları üretimi ile faaliyetlerine başlayan ardından 2002 yılında çimento esaslı yapı kimyasallarını ürün gamına ekleyen Halimoğlu Fasarit Boya, AR-GE çalışmalarıyla ürün gamını her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. İnşaat sektörünün önde gelen firmalarına güvenilir, yüksek nitelikli, sorun çözücü katma değerli ürünler sunan firmanın öne çıkan ürünlerinden biri de CERA-TEC 180

HIZLI VE PRATİK UYGULAMA AVANTAJI

Küçük ve orta ebatlardaki fayans ve seramiklerin iç mekanlarda zemine döşemesinde kullanılan, çimento esaslı, yapıştırma harcı olan Cera-Tec® 180, güçlü bir etkiye sahip. Yapıştırma özelliği oldukça yüksek olan Cera-Tec® 180, aynı zamanda kullanım kolaylığı sunuyor. Bu yönüyle Cera-Tec® 180, inşaat sürecinde ustanın kolay ve pratik bir şekilde seramik ve fayansların yapıştırmasına olanak sunarak iş yapımını hızlandırıyor, böylelikle işçilikten tasarruf sağlıyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, 18:49
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını