CEPHELER ARTIK DAHA ÜST YALITIMLI OLMALI ÇÜNKÜ…

İhracata ağırlık vermeyi hedeflediklerini söyleyen Aydınlar Alüminyum'un Yöneticisi Fatih Aydın, konforlu yapılar için cephede kullanılacak alüminyum sistemlerinin kalitesi konusunda uyarıyor.

CEPHELER ARTIK DAHA ÜST YALITIMLI OLMALI ÇÜNKÜ…
Endüstrideara

Hangi ürün ve hizmetlerinizle müşterilerinize çözüm sunuyorsunuz?

Alüminyum giydirme cephe, yalıtımlı-yalıtımsız kapı pencere sürme sistemleri, güneş kırıcılar, fotoselli kapılar, otomatik kayar katlanır panjur sistemleri, kompozit panel, kompak laminant, seramik cephe, yerli ve ithal ürünlerle yapmaktayız.

Alüminyum cephe kaplama sistemlerinizin özellikleri nedir, nasıl bir avantaj sağlamaktadır?

Alüminyum sistemlerinin özelliklerini artık kullanıcılar ve mimari ofisler belirliyor. Bütçeye göre çözümler sunuluyor. Yalıtımlı cephe sistemler, konfor ve yüksek yalıtımlı camlarla birlikte ısı yalıtım değeri yüksek olan ürünler tercih edilmektedir. Gelecek yıllarda enerji maliyetleri çok daha yükseleceği ve enerji sıkıntısı yaşanacağından dolayı cepheler artık daha üst yalıtımı olan ürünlerle çözülmektedir.

Kış bahçeleri çözümleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Bu ürünleri biz bünyemizde yapmıyoruz. Bu işin çözümünü yapan firmalarla iş ortaklığı çerçevesinde çözüm üretiyoruz.

Çözüm sunduğunuz birkaç projeye örnek vererek, buradaki çalışmalarınızı anlatır mısınız?

Irmak Metal –Ümraniye, Okyanus Fly Spor Kompleksi, Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çankırı Raftürk, Güzel Yurt Kültür Merkezi, Tuzla Deri Sanayi Muzayide Salonu, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi gibi projeler referanslarımız arasında yer alıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2020, 12:10
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını