Cephede iş yapım sürecini hızlandırıyor

Elektrikli Asma İskele sistemleri ile inşaat sektörüne hizmet veren Asan İnşaat Danışmanlık Hizmetleri, yapının cephesinde iş yapım sürecini hızlandırıyor.

Cephede iş yapım sürecini hızlandırıyor
Robot  Zirvesi

2009 yılında İstanbul’da binaların cephelerinde ısı yalıtımı uygulaması yapmak üzere kurulan Asan İnşaat Danışmanlık Hizmetleri, kurulduğu günden bugüne kendini sürekli geliştiren, kalitesiyle öne çıkan bir marka. 

Müşterilerinden gelen talepleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak iskele sistemleri alanında da çalışmaya karar veren firma, elektrikli asma iskele sistemlerinin satış, servis ve kiralamasını gerçekleştiriyor. 
Sektörün öncüleri arasından yer alan Ademsan Makina’nın bayisi olan Asan İnşaat Danışmanlık Hizmetleri, kaliteli ürün ve hizmetleriyle öne çıkıyor. 

Asan İnşaat Danışmanlık Hizmetleri ayrıca Elektrikli Asma İskele sistemlerinin ikinci el satış, servis ve kiralama hizmetini de müşterilerine sunuyor. Satış, servis ve kiralamasını yaptığı sistemin kurulumunu projeye göre uygulayan ve kullanacak personele nasıl kullanacağı hakkında eğitim veren firma, eğitimin ardından personele eğitim sertifikasını da sunuyor. Aynı zamanda Asan İnşaat Danışmanlık Hizmetleri, ihtiyaç duyulduğunda sahada çalışan Elektrikli Asma İskele sistemlerinin bakım ve servis hizmetini de gerçekleştiriyor. 

MAKSİMUM GÜVENLİK

Personelin iş sağlığı ve güvenliğini maksimum seviyeye çıkartacak ekipmanlarla donanılan Elektrikli Asma İskele sistemleri yapıların dış cephesinde yalıtım, boya gibi cephe işlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla kullanılıyor. Sahip olduğu özelliklerle iş hızını arttırarak yatırımcıya zaman ve maliyet avantajı sağlıyor. Genişliği 66 cm, güvenli çalışma derinliği 110 cm (TSE uygunluk) uzunlukları projeye göre 1mt den başlayan Elektrikli Asma İskele sistemlerinin 8mt ye kadar ölçüleri bulunuyor.
Kolay sökülebilir ve toplanabilen sistemin maksimum güvenlik için blok stop emniyet kilitleri bulunuyor. Elektrikli motor, motora bağlı manyetik fren ve redüktör sistemi ile çalışan özel alüminyum gövdeden üretim tırmanma sistemi bulunuyor. Platformun düşey hızı   ̴12cm/sn. olup ortalama ~7m/dk’ dır. Asma İskele sistemlerimiz ISO 9001-2000 kalite standartlarında üretilmektedir.  Ayrıca Avrupa Normlarına Uyumluluğu kanıtlanmış ve CE Belgesi ile onaylanmış ve TSE kalite belgesi vardır. Çalışanın güvenliğini sağlamak için iki adet blok stop emniyet kilitleri bulunmaktadır.  Bir adet merkezi 380 volt termik korumalı merkezi kumanda panosu bulunmaktadır. Ayrıca AS 750 model Elektrikli Asma İskeleler için güvenli kaldırma kapasitesi 6 Mt platform için 500 kg’dir.  Askı Sistemi ise; NPI ray şaryo, işkence, Denge Ağırlık Askı sistemi, Beton karot ile delinerek askı sistemi ve epoksi ankrajlı özel konsol ile askı sistemi, 8mm 6x19 kalınlığında dört adet kendir özlü yağsız galvanizli halat ve 5*2,5 enerji kablosundan oluşmaktadır. Motorlar manyetik fren sistemine sahip olup elektrik kesilmesi durumunda manuel olarak iskele yere indirilebilir. Otomatik sarıma giren halatların kopması veya motorların arızalanması durumunda devreye giren iki adet blok stop emniyet mekanizması vardır.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 09:22
YORUM EKLE

Polinet

Robot  Zirvesi

Dergiler
Partnerler