ÇATI VE CEPHELERDE YENİLİKÇİ ÜRÜN: ESTETİK, KALİTE VE DÜŞÜK MALİYET

Tekkat Panel; çatı ve cephe kaplamalarında estetik, kalite, yüksek performans gibi bir çok öncelikli müşteri beklentisini düşük maliyette karşılamasıyla ön plana çıkıyor.

ÇATI VE CEPHELERDE YENİLİKÇİ ÜRÜN: ESTETİK, KALİTE VE DÜŞÜK MALİYET
Endüstrideara

Ekonomik, sağlam, uygun sandviç panel üretimi ile alanında oldukça iddialı olan Tekkat Panel, farklı renk seçenekleri, hatveli formun sağladığı estetik görünüm ve mukavemet, yüksek yoğunluklu poliüretanla gelen ısı ve ses yalıtımı sayesinde yenilikçi bir alternative olarak dikkat çekiyor. Üst katmanda yer alan galvanizli sac, isteğe bağlı olarak farklı RAL renklerinde ve 0,20- 0,50 mm kalınlık seçenekleri ile uygulanıyor. Standard 1200 mm genişliğe sahip olan galvanizli sac, 3 cm yüksekliğinde 8 hatve formuna getiriliyor ve 87 cm genişliği kapatacak panel formuna getiriliyor. Sacın hemen altında yer alan poliüretan katman ise standart 1 cm kalınlığa sahip ve 45 kg/m³ yoğunluğa sahip. Yüksek yoğunluklu bu poliüretan katmanı, hem mukavemeti arttırırken hem de yüksek performansta ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. En alt katmanda yer alan 50 mikron kalınlığındaki polietilen film tabakası ise, iç yüzeyde estetik görünümü sağlarken, iç ortamdaki nem ve sıcaklığa bağlı olarak gerçekleşebilecek yoğuşmayı minimuma indirmektedir.

YÜKSEK KALİTE VE PERFORMANS, KOLAY MONTAJ VE DÜŞÜK MALİYET

Yenilikçi alternatif olarak ele alındığında Tekkat Panel’i ön plana çıkartan özellikleri estetik görünüm, yüksek kalite ve performans ve kolay montaj olarak listelenebilir ve tüm bunlar düşük maliyetlerle müşteriye sunulmaktadır. Bu sebeplerden ötürü; sandviç panel maliyetlerinden kaçınmak isteyen müşterilere sandviç panel performansına yakın olmasıyla ön plana çıkan Tekkat Panel, trapez panellere kıyasla ısı ve ses yalıtım performansı açısından da sık tercih edilen bir alternatif olarak piyasadaki konumunu güçlendirmekte ve kullanım alanlarını yaygınlaştırmaktadır.

 

YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını