Çatı Kapak Sistemleri ile çatı alanları daha kullanışlı

Umut Çatı Kapak Sistemleri, üretimini yaptığı çatı kapak sistemleri ile konforu artırarak çatı alanlarını daha yaşanılır kılıyor.

Çatı Kapak Sistemleri ile çatı alanları daha kullanışlı
EndüstrideAra - Haber Detay

Son yıllarda daha fazla ön plana çıkan çatı katlarının daha kullanışlı olabilmesi için gün ışığı ile aydınlatılması ve de havalandırması önemli. Bu iki önemli ihtiyacı en iyi sağlayan çözüm ise çatı kapak sistemleri. Umut Çatı Kapak Sistemleri, üretimini yaptığı çatı kapak sistemleri ile çatı alanlarını daha kullanışlı kılıyor. Açılır kapanır özelliği ile iç mekanın havalandırmasını sağlayan Umut Çatı Kapak Sistemleri, ayrıca çatı alanının gün ışığını içeriye girmesine izin vererek enerjini verimli kullanılmasına imkan tanıyor. Umut Çatı Kapak Sistemleri’nin bir diğer teknik avantajı ise çatıya çıkış kolaylığı sağlaması. Umut Çatı Kapak Sistemleri, çatı alanının tasarımına uyum sağlayabilen ve ral kodundaki farklı renk seçenekleri sunarak işlevselliğin yanı sıra görsel bir zenginlik de sunuyor. 

Ankara Pursaklar sanayisinde 2010 yılında plastik enjeksiyon yaparak çalışma hayatına başlayan Umut Çatı Kapak Sistemleri, 2011 yılından itibaren ise çatı çıkış kapakları projemizi hayata geçirip 2012 yılı başında ilk çatı çıkış kapağının üretimini gerçekleştirdi. 2013 yılında ise sürgülü polikarbon ve sürgülü cam damperi çeşitlerini üretti. 2017 yılında Ar-Ge çalışmalarının neticesinde Türkiye'de bir ilk olarak yaylı bilye kullanarak özel menteşe üretimine imza atan Umut Çatı Kapak Sistemleri, bu çalımasıyla camlı üst kapağın açılırken geriye düşüp kırılmasını önleyerek önemli bir sorunu ortadan kaldırdı. Umut Çatı Kapak Sistemleri Ar-Ge çalışmaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. 
 
 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 16:30
YORUM EKLE

Radyo

Peri

Dergiler