banner1322
x

Çalışmalarının odağında sürdürülebilirlik var

Peyzaj alanında tasarım ve uygulama hizmetleriyle öne çıkan Siba Mühendislik, çalışmalarında sürdürülebilirliğe odaklanıyor.

Çalışmalarının odağında sürdürülebilirlik var
Enerji Zirvesi

Yapılaşmanın her geçen gün arttığı kentlerde özellikle de büyük şehirlerde özlem duyulan ihtiyaçların en başında hiç kuşkusuz yeşil alanlar yer alıyor. Artan nüfus yoğunluğu, iş stresi yeşil alanlara duyulan özlemi her geçen gün pekiştiriyor. Günümüzde park gibi kamusal alanların yanı sıra konut, ofis, AVM gibi yapıların da en önemli albenisi olan peyzaj alanları ise bu ihtiyaca cevap veriyor. Siba Mühendislik peyzaj alanındaki tecrübesi, kaliteli hizmetleriyle bu alanda başarılı işlere imza atan markalar arasında yer alıyor. Temelleri 2006 yılından atılan marka, bugüne kadar birçok önemli projenin çözüm ortağı oldu. Siba Mühendislik konut, AVM, ofis gibi farklı tipolojideki yapılara ve kamusal alanlara hem tasarım (autocad, sketcup, lumion, photosop) hem de uygulama hizmetleri (yapısal ve bitkisel uygulamalar) veriyor. Yol, drenaj ve otomatik sulama sistemleri, kent donatıları, aydınlatma, bitkisel çalışmalar gibi alanlarda da hizmet veren markanın odağında ise sürdürülebilirlik var. Uygulamanın yapılacağı alanın iklim ve bitki örtüsüne uyumlu bir tasarım gerçekleştirerek sürdürülebilir çalışmalara imza atan marka, bugüne kadar birçok prestijli projenin peyzajına imza attı. Profesyonel kadrosuyla en iyi hizmeti müşterilerine sunmayı hedefleyen Siba Mühendislik çalışmalarıyla müşterilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Nevsa ve Bey Kasr-ı Konakları, Ak Towers, Önay Garden Residence, Esenbahçe Konutları, Maximum Evleri, Lila Konutları, Barbaros Point Otel, North Panaroma İstanbul, Terrace Koru, Yakacık Meydanı, Belediye Park ve Bahçeleri projelerine yaptığı çalışmalarla değer katan Siba Mühendislik, kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 21:04
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını