banner1112
x

Buderus’tan “Isıtmayı Artık Uzmanına Bırakın!” kampanyası

Dünyanın lider markalarından biri olan Buderus, kış mevsiminin gelmesi ile birlikte bir yenileme kampanyası başlattı.

Buderus’tan “Isıtmayı Artık Uzmanına Bırakın!” kampanyası
Proses Zirvesi

Termoteknoloji dünyasının uzman markası Buderus, 21 Ekim – 31 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak bir yenileme kampanyası başlattı. “Isınmayı artık uzmanına bırakın!” başlıklı kampanya kapsamında; verimli ısıtmanın uzmanı Buderus’un resmi websitesindeki formu, belirtilen tarih aralığında doldurup  Buderus kombi alan, fatura ve cihaz seri numarasını Bu-derus Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ileten ilk 150 kullanıcıya 200 TL değerinde gıda çeki he-diye edilecek. 

KOMBİMİZİ NEDEN YENİLEMELİYİZ?

Uluslararası standartlarda bir kombinin ortalama ömrü 15 yıl olarak kabul edilmektedir. Eski teknolojiye sahip kombiler ekonomik nedenler, kullanım kolaylığı, yüksek sesle çalışma gibi sebeplerle hayatınızı zorlaştırıyor olabilir veya kombiniz ekonomik ömrünü tamamlamış olabilir. Kombinizin yoğuşma teknolojisine sahip olmaması ya da kısıtlı modülasyon kapasi-tesine sahip olmasından dolayı yüksek doğal gaz faturaları ile karşılaşıyor olabilirsiniz.
Bunların dışında teknolojiyi yakında takip ediyor ve en gelişmiş ürünleri kullanmayı tercih ediyorsanız, Buderus’un yeni nesil oda kumandaları ile uyumlu yeni platform kombilerini tercih edebilirsiniz. Böylece enerji verimliliğinizi arttırabilir ve ısıtma sisteminizi akıllı bir cep telefonu ya da tablet vasıtası ile her yerden kontrol edebilirsiniz. 

Tüm bu nedenlerden dolayı kombinizin değişim zamanının geldiğini düşünüyorsanız, Bude-rus yoğuşmalı kombi sahibi olarak sizde geleceğin teknolojisini bugünden yaşayabilirsiniz

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 18:07
YORUM EKLE

Radyo

Peri

Dergiler