Buderus’ta dijital dönüşüm rüzgarı

Buderus, tüm dijital platformlarına tek bir şifre ile erişim sağlayan uzmanlar portalını İş Ortakları Toplantısı’nda tanıttı!

Buderus’ta dijital dönüşüm rüzgarı
Dergi

Isıtma sistemleri uzmanı Buderus iş ortaklarının da dijital dönüşümüne katkı sağlamak ama-cıyla tüm dijital platformlarını https://uzmanlarportali.buderus-tr.com adresinde yayına aldı.

Buderus, tüm iş ortaklarının daha verimli çalışmasına katkıda bulunmak için tek bir şifre ile tüm platformlara erişim sağlayan uzmanlar portalını şubat ayında canlıya alarak, yıllık iş ortakları top-lantısında lansmanını yaptı. Bu portal sayesinde iş ortakları;  sektörün uzman sadakat külü-bü;Buderus Star Club, showroom yönetimi platformu; Showroom Dizayn, referans proje platfor-mu, çevrimiçi eğitim sunduğu e-akademi, cihaz alım ve fatura takibi sağlayan Anahtar Sistem, gibi tüm çevrimiçi portallarının yanı sıra web siteleri ve sosyal medya hesaplarına aynı platform üze-rinden erişim sağlayabilecekler. 

Buderus piyasaya sunduğu yeni nesil ürünlerin yanı sıra değişen dünyanın gereksinimleri doğrul-tusunda hem iş ortakları hem de son kullanıcılarına dijital hizmet ve servislerle hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 18:32
YORUM EKLE

Aldağ

Peri

Dergiler