Buderus Star Club’dan bayilerini sevindiren haber

Buderus Star Club’ın, biri tüm Türkiye diğeri ise İstanbul, İzmir ve Ankara’ya özel iki farklı kat kat puan kampanyası 31 Temmuz tarihine kadar uzatıldı.

Buderus Star Club’dan bayilerini sevindiren haber
EndüstrideAra2

Buderus Star Club’ın gerçekleştirdiği iki farklı kat kat puan kampanyası 31 Temmuz tarihine kadar bayilerine kazandırmaya devam ediyor. İstanbul, İzmir ve Ankara’ya özel devreye alımı gerçekleştirilen belirli kombilerle bayilerine 3 kat puan kazandıran Buderus, yine aynı tarihlerde tüm Türkiye’de geçerli olan diğer kampanyasıyla ise 2 kat puan kazandırıyor. Buderus Star Club üyelerinin uzmanlıklarını geliştirmelerine katkı sağlarken, kolayca toplanan puanlarla üyelerine çeşitli hediyeler sunuyor. Üyeler topladıkları puanlara karşılık olarak zengin hediye kataloğundan istediklerini seçebiliyorlar. 

Buderus’un uzmanlar için yarattığı ayrıcalıklı bir dünya: Buderus Star Club

Buderus Star Club; sektördeki uzmanlara satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan bir program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus Star Club üyelere birçok avantaj ve ayrıcalık sağlamanın yanında, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2020, 16:40
YORUM EKLE

KRC ELEKTRO

Peri

Dergiler