banner1013
x

BUDERUS STAR CLUB İŞ ORTAKLARINA FAYDA SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR

İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Buderus'un Buderus Star Club, Mayıs ayına özel 3 kat puan kampanyası gerçekleştiriyor.

BUDERUS STAR CLUB İŞ ORTAKLARINA FAYDA SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR
EndüstrideAra3

Buderus Star Club, 1-31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek kat puan kampanyasıyla iş ortaklarına kazandırmaya devam ediyor. Tüm Türkiye’de devreye alımı gerçekleştirilecek Logamax plus GB122i, Logamax plus GB022i ve Logamax plus GB062 model kombilerde geçerli olacak kampanya ile Buderus Star Club üyeleri 3 kat puan kazanma fırsatı yakalıyor. Kampanya ile Buderus Star Club hem üyelerinin uzmanlıklarını geliştirmelerine katkı sağlıyor hem de kolayca toplanan puanlarla üyelerine çeşitli hediyeler sunuyor. Üyeler topladıkları puanlar karşılığında zengin hediye kataloğundan istediklerini seçebiliyorlar.  

BUDERUS’UN UZMANLAR İÇİN YARATTIĞI AYRICALIKLI BİR DÜNYA: BUDERUS STAR CLUB

Buderus Star Club; sektördeki uzmanlara satış ve montaj yaptıkça star puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan bir program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus Star Club üyelere birçok avantaj ve ayrıcalık sağlamanın yanında, profesyonelliklerini geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuyor. 

YORUM EKLE

Daikin

Siemens

Dergiler