banner1322
x

Buderus sosyal medyada süprizlere devam ediyor

Buderus, Uzmanlar Cevaplıyor sosyal medya projesiyle takipçi-lerine yeni yılda Saffet Emre Tonguç ile İstanbul turu Hediye ediyor.

Buderus sosyal medyada süprizlere devam ediyor
Endüstri 40 Zirvesi
Sektörünün önde gelen markası Buderus, “Her işin bir uzmanı vardır; Yoğuşmalı kombinin uz-manı: Buderus” diyerek yaşam alanları için uzun ömürlü, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunu-yor. “Her işin bir uzmanı vardır; Yoğuşmalı kombinin uzmanı: Buderus” diyerek yola çık-tık. Buderus tüm sosyal medya platformlarını, facebook, instagram, twiter ve youtube aktif kullanarak son kullanıcısını ürünleri, yeni projeleri hakkında bilgilendirirken, onlardan gelen yorumlarıda en kısa sürede cevaplayarak müşteri memnuniyetini odak noktasına koyuyor. Ayrıca gündemde en çok merak edilen konu başlıkları ile ilgili işin uzmanlarını instagram canlı yayının-da ağırlayarak takipçilerin sorularını cevaplamasını da sağlıyor.

SAFFET EMRE TONGUÇ İLE İSTANBUL TURU BUDERUS INSTAGRAM TAKİPÇİLERİNİN OLUYOR

2019’un ilk turuna Buderus takipçileri ile çıkacak olan seyahatin uzmanı Saffet Emre Tonguç, Buderus Instagram hesabındakiyarışmayakatılıp bir arkadaşını etiketleyen 20 kişi ile günde bin-lerce kişinin ayak bastığı, üç büyük imparatorluğa başkentlik yapmış İstanbul'un en özel mabedleri olarak tarihe geçen Topkapı sarayı, Harem ve Ayasofya’nın gezileceği İstanbul turunu kazanacak. Yeni yılın ilk günlerine ısıtmanın uzman markası Buderus’un katkılarıyla İstanbul tu-ruyla merhaba diyecek katılımcılarla hem İstanbul keşfedilecek hem de Buderus yöneticilerinin katıldığı keyifli bir yemek yenecek.

Kasım 2018 itibari ile daha geniş kitlelere ve yeni müşterilere ulaşmak üzere hikayemizisosyal medyada kanaat liderleri( İnfluencer) işbirliktelikleriyle Uzmanlar Yanıtlıyor konseptiyle anlat-maya başladık.  Her ay alanında uzman bir isim ile gerçekleştireceğimiz “Canlı Yayın” ve yarış-malar ile karşınızda olacağız. Serinin ilk konuğu diyetisyen ve sağlıklı yaşam uzmanı Taylan Kümeli oldu ve canlı yayında Buderus Türkiye Instagram sayfamızda merak edilen soruları ya-nıtladı. Canlı yayına Buderus instagram sosyal medya hesabında yüzlerce kişi dilediği yerden konuk olurken, sağlıklı beslenme ile ilgili merak ettikleri sorulara cevap buldular. Taylan Küme-li’ninBuderus’a özel hazırladığı detoks içecek tarifi de canlı yayında paylaşıldı. Aynı zamanda Taylan Kümeli’nin canlı yayında sorduğu soruya en yaratıcı cevabı veren bir kişi, 6 seanslık sağ-lıklı yaşam ve diyet programının da sahibi oldu.

BUDERUS UZMANLARLA BULUŞTURMAYA DEVAM EDECEK

1731 yılından bu yana iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren Alman Buderus markası, ısıt-ma alanındaki uzmanlığıyla ilgili bilgiler paylaşırken, farklı iş kollarından uzmanlar ile de takip-çilerini buluşturarak bilgi paylaşımını hedefliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 18:53
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını