banner1322
x

BU YILIN EN İYİ KÜRESEL MARKALARI ARASINDA

Interbrand'ın açıklamasına göre Samsung “2020 Yılının En İyi Küresel Markaları” arasında yer alıyor. Samsung bu sıralamada 62,3 milyar dolarlık marka değeriyle 5. sırada bulunuyor.

BU YILIN EN İYİ KÜRESEL MARKALARI ARASINDA
Endüstri 40 Zirvesi

Samsung başarısını tescillendirmeye devam ediyor. 2000 yılında “En İyi Küresel Markalar” listesinde 43. sırada yer alan Samsung, önemli bir başarı göstererek ilk beş de olmayı başardı. Bu yükselişte markanın sürekli olarak yenilikçi ürünleriyle pazarda yer alması ve küresel sahnede geniş kapsamlı pazarlama faaliyetleriyle çalışmalarını sürdürmesinin rolü büyük.

KÜRESEL KONUMUNU DAHA DA GÜÇLENDİRECEK

2000 yılında 5,2 milyar dolarlık marka değeriyle 43 numarada listedeki yerlerini aldıklarını belirten Samsung Electronics Pazarlama İletişiminden Sorumlu Başkan YH Lee,  bu yıl 62,3 milyar dolar marka değeriyle ilk beş arasında yer aldıklarını, bunun büyük bir başarı olduğunu vurguladı. Dünyanın her yerindeki müşterilerinin desteği olmadan bu başarıyı elde edemeyeceklerini dile getiren Lee, küresel konumlarını daha da güçlendirmek için tüketicilerle etkileşim ve iletişim kurmaya devam edeceklerinin altını çizdi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 17:28
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını