banner1322
x

BSH TÜRKİYE, WEFLEX UYGULAMASIYLA YENİ NESİL İŞ MODELİNİ BAŞLATIYOR

Türkiye’nin en beğenilen şirketlerinden BSH Türkiye, değişen iş dünyasına uygun yeni nesil iş modeli Weflex’i duyurdu. Uzun yıllardır dijital uygulamalara ve yeni nesil yetkinliklere yatırım yapan şirket, pandemi ve dijitalleşmenin etkileriyle yeni bir iş modeli geliştirdi.

BSH TÜRKİYE, WEFLEX UYGULAMASIYLA YENİ NESİL İŞ MODELİNİ BAŞLATIYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Türkiye’de Bosch, Siemens, Gaggenau ve Profilo markalarıyla üretim yapan ve geleceği şekillendiren teknolojilere imza atan BSH Türkiye, İnsan Kaynakları alanında yenilikler sunmaya devam ediyor. Şirketin Weflex vizyonu çerçevesinde çalışanlar hem dijital altyapılarla güçlendirilmiş iş süreçleri ile ofise dönüşe hazırlanırken hem de, yeni dönemde rolü uzaktan çalışmaya uygun çalışanlar, yıllık çalışma saatlerinin yüzde 50’sinde uzaktan çalışma esnekliğine sahip olacak.

BSH ÇALIŞANLARI ESNEK ÇALIŞMA MODELLERİ İLE DESTEKLENECEK

Pandeminin ardından yeni normale dönüşte hibrit çalışma modellerinin öncüleri arasında yer alan Weflex, çalışanlara otonom, esnek, yaratıcı, keyifli ve yüksek performanslı bir çalışma ortamı sağlamak üzere tasarlandı. Mayıs 2022 itibarıyla başlatılan uygulamayla BSH çalışanları esnek çalışma modelleri ile desteklenecek. Eşzamanlı olarak dijital uygulamalardan, güçlü yan haklardan ve yeni nesil İK uygulamalarından yararlanmayı sürdürecek.

ÇALIŞANLARIN YÜZDE 89’U BSH’DE ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYUYOR

BSH Türkiye, mesleki ve kişisel gelişim programları, koçluk-mentorlük fırsatları, sağlık ve iş-yaşam dengesi çalışmaları ve özenle tasarlanmış iletişim aktiviteleri ile çalışanlarını destekliyor.
 
 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2022, 11:33
YORUM EKLE

Sensörmatik

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını